Miłość i związki

Co odrzuca mężczyzn od kobiet?

Co odrzuca mężczyzn od kobiet

Relacje damsko-męskie układają się w różny sposób. Czasem kobieta stwierdza, że facet jej nie odpowiada ze względu na charakter, kiedy indziej to samo stwierdza mężczyzna. Przyczyny takiego stanu są bardzo różne. Co odrzuca mężczyzn od kobiet?

Gdy obwiniasz cały świat

Niektóre kobiety mają tendencję do szukania winy w innych, nigdy w sobie. Nie zapłaciły rachunku w porę, bo zdenerwował je partner. W pracy zawaliły projekt, bo klient rzekomo był strasznie czepialski. Czasem coś jest na rzeczy. Zdarzają się dziwni klienci, z którymi nie sposób się dogadać. Jednak bardzo często wina tkwi w samych zainteresowanych, tylko nie chcą się one przyznać nawet przed sobą do popełnionych błędów.

Naśmiewanie się z innych

Mężczyźni nie znoszą, gdy kobiety naśmiewają się z kogoś grubszego, gorzej ubranego, biedniejszego etc. Niestety, jest to bardzo często spotykane zjawisko. Panie potrafią być niemiłe dla innych ludzi. Nawet te, które na pierwszy rzut oka wydają się być całkiem sympatyczne i empatyczne. Pozory czasem mylą.

Gdy uważasz się za najpiękniejszą, a nie masz nic ciekawego do powiedzenia

Niektóre kobiety przypominają dziewuszki czekające na rosyjskiego oligarchę. Chciałyby tylko leżeć i pachnieć.  Nie mają sobą nic do zaoferowania poza urodą, którą poprawiają od czasu osiągnięcia pełnoletniości. Tymczasem mężczyźni coraz częściej patrzą też na intelekt i dokonania zawodowe kobiet.

Gdy rozglądasz się za facetami

Tak, jak ty nie znosisz, gdy mężczyzna w twojej obecności wodzi wzrokiem za atrakcyjnymi paniami, tak samo on tego nie toleruje. Nie jest to dla niego nic przyjemnego. Gdy facet widzi, że traktujesz znajomość z nim przelotnie,  szukając lepszej opcji, to sam zazwyczaj się ulatnia.

Kobieca natarczywość

Niektóre panie przesadzają i są nachalne. Nieustannie domagają się przedstawienia rodzinie, choć znają mężczyznę dopiero od miesiąca. Chcą z nim spędzać każdą wolną chwilę. Zupełnie nie mają własnych planów i zainteresowań. Facet staje się dla nich całym światem, chcą się z nim skleić w jedno.

Dodaj komentarz