Seks

Co nakręca kobiety na seks?

Co nakręca kobiety na seks

Seks potrafi dostarczyć nam mnóstwo przyjemności. Nic dziwnego, że coraz więcej kobiet otwarcie się przyznaje do swoich potrzeb i tego, że zwyczajnie uwielbia się oddawać erotycznym igraszkom. Co nakręca kobiety na seks?

Dobry seks w przeszłości

Jeśli mężczyzna w przeszłości dał nam dobry seks, to będziemy miały ochotę na powtórkę. To naturalne, że chcemy powtarzać te rzeczy, które były dla nas najprzyjemniejsze. Dobry seks to dla kobiety często coś innego niż dla faceta. Ona może być zachwycona seksem z tobą, bo jesteś bardzo namiętny i świetnie całujesz. Na dodatek uwielbia twój dotyk na swoim ciele.

Namiętny kochanek

Jeśli jesteś bardzo namiętny podczas seksu, dotykasz ją po całym ciele, całujesz w usta, szyję, dekolt i sprawiasz, że przy tobie czuje się atrakcyjna, to ona nie może przestać fantazjować o seksie z tobą. Gdy obydwoje czujecie to pulsujące pożądanie podczas zbliżenia, to ona nabiera ochoty na więcej.

Rozmowy o seksie

Odpowiednio poprowadzoną rozmową możesz zaszczepić w niej ochotę na seks. Kobiety lubią erotyczne podteksty. Rozmowy o tym, że masz na nią ochotę, pragniesz jej lub masz dla niej propozycję spędzenia wieczoru w miłej atmosferze. Wspólne wybieranie bielizny na noc także działa szalenie podniecająco.

Powieści erotyczne

Kobiety, które czytają je w ilościach hurtowych, mają większe libido. Czasem dobra książka jest nas w stanie rozochocić do tego stopnia, że czujemy pulsującą chęć wypróbowania tego wszystkiego, co opisano w powieści ze swoim kochankiem.

Zapach mężczyzny

Do seksu może nas też zachęcić zapach mężczyzny. Konkretnego faceta, który nam zapachowo w pełni odpowiada. Jego naturalny zapach jest szalenie podniecający. Kobiety tak ukształtowała ewolucja, że przywiązują ogromną wagę do naturalnej woni mężczyzny. Wyczuwają w nim jego atrakcyjność, szukamy faceta o jak najbardziej odmiennym układzie zgodności tkankowej.

Smak śliny

Nie tylko zapach ma znaczenie, ale też smak śliny faceta, który wyczuwamy podczas namiętnych pocałunków. Jeśli jest w nim to coś, to mamy na niego wielką ochotę i nie możemy oprzeć się pożądaniu.

Jego wygląd

Kobiety do seksu zachęca też zadbany wygląd faceta oraz jego konkretne elementy. Niektóre panie mają ogromną słabość do owłosienia na ciele faceta, im więcej włosków, tym lepiej. Niektóre pociąga zarost. Czasem prawdziwym afrodyzjakiem okazują się zgrabne, męskie nogi bogato owłosione. Sporym afrodyzjakiem dla kobiet bywa też owłosiona klata. Istnieją różne cechy, na jakie zwracamy uwagę. Jedne panie pożądają mężczyzn o dużych, ciemnych oczach, bo te są dla nich niezwykle seksowne.

Postawa faceta wobec kobiety

Kobiety do seksu zachęca też odpowiednia postawa mężczyzny. Jeśli facet jest miły, dobry, wyrozumiały, rozmowny, szanuje je i troszczy się o nie, to może liczyć na to, że wzbudza w swojej kochance duży apetyt na seks.

Dodaj komentarz