Miłość i związki

Co można wybaczyć facetowi?

Co można wybaczyć facetowi

Wiele z nas bardzo surowo podchodzi do męskich przyzwyczajeń i zachowań, które tak naprawdę nie mają w sobie nic złego. Podpowiadamy, kiedy nie należy się kłócić, bo i tak nie masz racji. Co można wybaczyć facetowi?

Wydawanie pieniędzy na hobby

Kobiety często narzekają, na co wydaje pieniądze ich partner. Tymczasem każdy ma swoje hobby, w które inwestuje. Te same kobiety, które widzą w tym problem u swojego mężczyzny, też sporo inwestują, tylko w inne rzeczy. Nie wypominaj mu zakupu nowych części do samochodu, skoro sama kupujesz nieustannie nowe paletki cieni, aby doskonalić swoje umiejętności makijażowe.

Doprawianie twoich dań

Nie ma nic złego w tym, że on preferuje bardziej słone czy pikantne potrawy. Po to jest sól i pieprz, aby każdy mógł dodać ich do smaku. Jeśli on potrzebuje więcej przypraw, niech je doda do dania. Przecież to całkowicie normalne, że każdy ma inne kubki smakowe. Nie traktuj tego jako krytyki swojej kuchni.

Noszenie starych ciuchów po domu

Z niewiadomych przyczyn kobiety często narzekają na to, że ich facet nosi po domu stare T-shirty, podczas gdy same robią dokładnie to samo. Tak się składa, że większość osób w domu stawia na wygodę.

Brak zdolności fotograficznych

Odpowiedz sobie na pytanie, czy twoim obiektem pożądania jest twój facet czy zawodowy fotograf. Nie każdy urodził się z talentem do robienia zdjęć. To, że jemu nie wychodzą portrety twojej osoby, a ty chcesz mieć, co wrzucić na bloga, nie znaczy, że jest złym partnerem. Po prostu do robienia zdjęć poszukaj sobie koleżanki, która zna się na rzeczy.

Słaby prezent

Faceci często starają się kupić jak najfajniejszy prezent dla swojej kobiety, ale nie zawsze im to wychodzi. Sama z pewnością czasem nie trafiłaś z podarunkiem, choć mocno przyłożyłaś się do jego poszukiwań. Po prostu każdy ma inny gust i ciężko w niego trafić.

Dodaj komentarz