co mówi sposób w jaki cię przytula

Wiesz, że on może się bardzo kryć ze swoimi uczuciami, ale nie jest w stanie zatuszować wszelkich przejawów swojego zainteresowania. Co mówi o waszej relacji sposób, w jaki cię przytula.

Obejmuje cię mocno, całym ciałem i rękami

Jeśli on ściska cię bardzo mocno, stara się, abyś przylegała do niego całym ciałem i  angażuje w to mocno swoje ręce, to znak, że cię mocno kocha. Chce mieć cię całą, tylko dla siebie i za nic nie zamierza wypuszczać swojego skarbu z rąk. Nawet jeśli na co dzień jest oschły w wiadomościach, to gdy tak cię przytula, to znaczy, że wiele dla niego znaczysz. On może nie umieć mówić o miłości, ale potrafi ją okazywać za pomocą czynów.

Obejmuje od tyłu w talii przy użyciu obydwu rąk

Gdy tak robi, to znaczy, że jesteś jego skarbem i pragnie chronić cię przed całym światem. To bardzo dobrze świadczy o jego intencjach podobnie jak pierwszy styl przytulania. Jeśli go kochasz, to wiedz, że twoje uczucie jest odwzajemnione. On chce cię uchronić przed wszystkim, co złe.

Delikatnie łapie w talii, gdy stoicie do siebie twarzą w twarz

Taki delikatny ucisk źle świadczy o jego intencjach. Może się bowiem okazać, że sam nie jest pewny tego, co do ciebie czuje. Gdyby było inaczej, objąłby cię znacznie pewniejszym gestem. W najlepszym przypadku on jest bardzo nieśmiały.

Mocno obejmuje w pasie i tylko w pasie

Bardzo mu się podobasz i ma w stosunku do ciebie erotyczne plany.  Między wami występuje silny pociąg fizyczny, który on, nie będziemy w tym miejscu oryginalne, chce jak najszybciej zaspokoić. Pożądanie nie wyklucza głębszych uczuć, ale uważaj na niego, jeśli ty sama liczysz na poważny związek. Facet, który tak obejmuje kobiety, może być zorientowany wyłącznie na przygodny seks, a gdy dostanie to, czego pragnie, zniknie z horyzontu.  Rada? Zwlekaj z seksem tak długo, jak się da. Najwyżej stracisz z nim kontakt, ale przynajmniej nie dasz się wykorzystać.

Buduje okrąg rękoma

Jeśli w łóżku obejmuje cię rękoma, tworząc z nich okrąg, to znaczy, że boi się, że mu uciekniesz, bo cię czymś zraził, ale nie chce, by tak się stało, bo bardzo cię kocha. Traktuje cię jak swój największy skarb, dlatego możesz spać spokojnie.

On nie przylega do ciebie ciałem, tylko dotyka dłońmi

To znak, że trzyma cię na dystans. Nie chce, abyś za bardzo angażowała się w tę znajomość, gdyż sam nie wie, czego chce od tej znajomości. Przystopuj, gdy dostrzegasz w jego zachowaniu takie gesty, gdyż nic z tego nie będzie.

On poklepuje cię po plecach, uścisk trwa krótko

Widzi w tobie tylko koleżankę i pragnie utrzymywać przyjacielskie stosunki. Wiedz, że nie powinnaś angażować się uczuciowo w tę relację, gdyż będziesz potem cierpieć.

On przytula cię od tyłu całym ciałem

Kocha cię i pożąda, czyli masz tutaj do czynienia z sytuacją idealną. Darzy cię zarówno pięknym uczuciem, jak  i dostrzega w tobie piękną kobietę, z którą pragnie być blisko fizycznie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ