Co jeśli seks znowu nie wyjdzie?

0
18
udany seks

Mężczyźni mają obsesję na punkcie tego, aby zostać bogiem seksu. Każda porażka na tym polu, które de facto często nie jest porażką, jest przez nich traktowana jako plama na honorze. Coś, czego należy się wstydzić i krępować.  Co jeśli seks znowu nie wyjdzie? Przedstawiamy rozsądne porady.

Spróbować ponownie i nie obrażać się na cały świat

Mężczyźni na ogół stosują technikę tchórza. Oddalają się od kobiety tak, jakby przydarzyło się coś strasznego i to ona była tu głównym winowajcą.  Tymczasem w większości przypadków wystarczy się uspokoić, nie zrażać niepowodzeniem i spróbować ponownie. Kobieta wie, że facet to nie automat, więc nie oczekuje, że zawsze będzie idealnie. Każdy ma gorszy dzień i wystarczy odrobina tolerancji. Ona ją zapewne ma. A czy ty masz w sobie dość odwagi, żeby przestać jej unikać i bać się spotkania, tylko po prostu spróbować jeszcze jeden raz? Mówią, że do trzech razy sztuka.

Przytulić się

Tak, naprawdę to najlepsza opcja, nie uciekaj z pokoju, nie buduj wokół siebie muru, bo i po co. Naprawdę najlepsze, co możesz zrobić w zaistniałej sytuacji, to mocno się przytulić do kobiety. Panie lubią taki gest i nawet nie będą się zastanawiać nad tym, o co chodzi facetowi.  Poza tym dla kobiet udany seks to przede wszystkim bliskość. Nawet, jak coś pójdzie nie po twojej myśli, ona nie będzie miała orgazmu lub ty, to i tak będzie zadowolona,  jeśli ty okażesz jej zainteresowanie i po prostu przytulisz.

Zmienić pozycję

Jak nie umie osiągnąć orgazmu w jednej czy drugiej pozycji, to spróbujcie czegoś zupełnie nowego. Może seksu od tyłu na stojąco? Będzie szalenie podniecająco, bardzo miło ze względu na głęboką penetrację i troszkę stresu odpadnie, bo ona nie widzi, jak ty wkładasz penisa.

Zaproponować partnerce przejęcie inicjatywy

Jeśli nie wiesz, jak doprowadzić ją do rozkoszy, to powiedz jej, aby tym razem to ona przejęła inicjatywę w sypialni. Niech sama decyduje, w jakiej pozycji się kochacie, jak długo trwa gra wstępna. Możesz też powiedzieć: dzisiaj mów, czego pragniesz, a spełnię twoje życzenie.  To sprytny sposób, aby dowiedzieć się, czego pragnie partnerka, co sprawia jej frajdę i na przyszłość korzystać z tej wiedzy.

Wrzucić na luz

Tak, przestań się stresować tym, jak było ostatnio i czy teraz będzie lepiej. Naprawdę to działa na twoją niekorzyść. Najszybciej obydwoje osiągnięcie rozkosz i satysfakcję z erotycznych igraszek, gdy wrzucicie na luz. Nie myślcie o niczym, oddajcie się chwili przyjemności. Każdy seksuolog powie, że gdy przestajesz podchodzić do seksu zadaniowo, osiągasz największe sukcesy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ