Miłość i związki

Co dobrze wróży waszemu związkowi?

trwały związek

Spotkałaś mężczyznę, który bardzo ci się podoba i świetnie czujesz się w jego towarzystwie. Chciałabyś, aby wasza relacja okazała się trwała. Po czym poznać, że może przetrwać lata? Co dobrze wróży waszemu związkowi?

Lubicie ze sobą rozmawiać

To bardzo ważne, abyście lubili ze sobą rozmawiać i spędzać czas. Jeśli każda wspólnie przeżyta chwila jest dla was na wagę złota, to dobrze wróży waszej relacji. Ludzie, którzy mają zbliżone poczucie humoru, podobną wrażliwość i uwielbiają swoje towarzystwo, tworzą dobre i szczęśliwe związki.

Czujesz się przy nim bezpiecznie

To bardzo ważne, czy czujesz się przy nim bezpiecznie. Czy masz pewność, że on zawsze stanie po twojej stronie? Czy dba o ciebie i troszczy się na tyle, by odprowadzić cię do domu? Czy czujesz, że w każdej chwili możesz mu powiedzieć, że nie masz ochoty na seks i wiesz, że on to przyjmie normalnie? Jeśli czujesz się przy nim bezpiecznie, nie boisz się przed nim rozebrać i iść z nim do łóżka, lubisz mu się zwierzać, to znaczy, że wasz związek ma przed sobą dobre perspektywy.

Obydwoje jesteście za partnerstwem

To bardzo ważne, jak podchodzicie do związku. Jeśli obydwoje wyznajecie ideę partnerstwa i wzajemnego pomagania sobie w codziennych obowiązkach, to naprawdę macie szansę stworzyć wspaniały związek. Jeśli natomiast nie jesteś kobietą, która marzy o prowadzeniu domu, a on ma konserwatywne podejście, to prędzej czy później eksploduje bomba wzajemnych pretensji.

Obydwoje pracujecie

Aktywność zawodowa zapewnia wam równowagę sił. Poza tym, iż nikt nikogo nie utrzymuje i nie może szantażować odcięciem dostępu do pieniędzy, to praca stanowi źródło realizacji oraz kontaktu z innymi ludźmi. Osoby, które odnoszą sukcesy zawodowe, mają spore grono znajomych i życie poza związkiem, tworzą o wiele lepsze relacje.

Macie swoich przyjaciół

Nie możecie robić wszystkiego razem. Jeśli jedno z was nie ma swoich przyjaciół, to wisi na szyi partnera. Jeśli jesteście jak papużki nierozłączki, wasza związek przeobrazi się w przyjaźń bez cienia erotyzmu. Wiesz, że oznacza to śmierć relacji damsko-męskich między wami?

Między wami występuje silny pociąg fizyczny

To jest jeden z najistotniejszych czynników. Jeśli nie pragniecie swojej bliskości, nie ma pomiędzy wami pożądania, to nic z tego nie wyjdzie. Chyba że liczysz na białe małżeństwo. Jeśli marzysz o prawdziwym związku, to pociąg fizyczny stanowi jego fundament. Im silniejsze pożądanie, tym lepiej. Wbrew pozorom związki, w których panuje silne wrzenie, wcale nie są krótkotrwałe. Ważne, aby podniecenie szło w parze z umiejętnością rozmowy i bliskością emocjonalną.

Wyobrażasz go sobie jako męża i ojca

Tak naprawdę, jeśli chcesz wiedzieć, ile wart jest twój związek, zastanów się, czy wyobrażasz sobie tego mężczyznę w roli swojego męża i ojca wspólnych dzieci. Jeśli nie, to znaczy, że czegoś ci brakuje w tej relacji. Odpowiedzialności, poczucia bezpieczeństwa, a może miłości?

Wciąż o siebie zabiegacie

Nadal chodzicie razem na randki, on po ciebie przyjeżdża i odwozi cię do domu. Dba o to, aby było ci wygodnie podczas oglądania filmu. Ty starasz się być dla niego piękna, a on atrakcyjny fizycznie. Jeśli wciąż o siebie zabiegacie tak jak na początku znajomości, to wasz związek może okazać się tym na całe życie.

Dodaj komentarz