Moda

Co będzie modne tego lata i wiosny?

Co będzie modne tego lata i wiosny

Przed nami wiele pogodnych i ciepłych dni. To doskonała okazja, by zrobić mały remanent w szafie i uzupełnić braki. Co będzie modne tego lata i wiosny?

Kombinezony w kolorze karmelowym

Kombinezon w kolorze karmelowym wygląda bardzo elegancko i nadaje się do pracy w biurze pod warunkiem, że nie ma zbyt głębokiego dekoltu ani nie jest za krótki. Warto wybrać taki, który idealnie przylega do ciała i go nie zniekształca. Zwróć uwagę na skład  ubrania. Kombinezon przylega do ciała na sporej powierzchni, więc nie może być wykonany z nieoddychającego poliestru. Po paru godzinach spocisz się i będziesz nieprzyjemnie pachnieć.

Bluzki i sukienki z bufkami

Są idealne dla kobiet, które mają figurę gruszki, czyli biodra szersze od ramion. Pozwalają wyrównać proporcje sylwetki. Zwiększają objętość ramion, przez co wydają się one być tej samej szerokości co biodra. W rezultacie gruszka staje się idealną klepsydrą.

Białe botki

Pasują do wszystkiego – jasnych i ciemnych ubrań, do kolorowych stylizacji etc. Tej wiosny unikamy czerni i zastępujemy ją bielą w obuwiu.  Jeśli wybierzesz botki bez zbędnych zdobień, nie musisz obawiać się efektu częstej bywalczyni dyskotek.

Denimowe sukienki

Jeansowe sukienki można nosić na wiele sposobów – jako ogrodniczki narzucane na bluzkę. Do wyboru mamy też wiele kolorów – czerwień, czerń, biel, róż. Każda z nas powinna znaleźć coś dla siebie.

Cytrynowe sukienki

Mają iście wiosenny kolor i ożywiają każdą stylizację. Wyglądają przepięknie w zestawieniu z ciemnymi włosami i subtelnymi balerinami. Pośród wielu krojów, z pewnością wybierzesz coś na swoją figurę. Modny jest bowiem cytrynowy kolor, co do fasonu pozostawiono nam pełną dowolność.

Dodaj komentarz