Seks

Ciekawostki nt. seksu, które musisz poznać

Ciekawostki nt. seksu, które musisz poznać

Seks to nie tylko czysta przyjemność i doskonały sposób na budowanie bliskości w związku. To także bardzo fascynująca dziedzina życia. Przedstawiamy ciekawostki nt. seksu, które musisz poznać.

Jeden wytrysk to 600 milionów plemników

Czy wiesz, że podczas jednego wytrysku twój partner uwalnia do twojej pochwy lub kondoma ok. 600 milionów plemników. To fascynujące, że tylko jeden spośród nich ma szansę zapłodnić komórkę jajową. Pozostałe odpadają po drodze.

Wypadanie penisa z pochwy to efekt dobrej lubrykacji

Mężczyźni często przejmują się, gdy ich penis wysuwa się z pochwy. Uważają to za dyshonor etc. Tymczasem to efekt dobrej lubrykacji pochwy. Gdy mężczyzna dobrze rozgrzeje kobietę, staje się ona mokra tam na dole, co zapewnia dobry poślizg i sprzyja wypadaniu członka. Nie ma się co tym przejmować, ponieważ przy takim wypadaniu i wkładaniu żołądź prącia zostaje poddana mocnej stymulacji, co prowadzi do męskiego orgazmu.

Punkt G daje specyficzne objawy

Po czym poznać, że masz punkt G i mężczyzna właśnie na niego trafił? Po tym, że odczuwasz uczucie zbliżone do parcia na pęcherz moczowy, ale jest ono dużo przyjemniejsze. Zatem, gdy uprawiasz seks w pozycji na pieska i wydaje ci się, że za chwilę się posikasz, nie przerywaj zabawy. Większość kobiet wówczas milknie i nieruchomieje, podczas gdy nie ma co zaciskać mięśni. Mocz bowiem nie popłynie, oddaj się przyjemności, na pościeli co najwyżej ujrzysz kobiecy ejakulat.

Im młodszy partner, tym intensywniejszy orgazm przeżywa

Najmocniej szczytują 18-latkowie, nieco słabiej 20-latkowie. Generalnie u mężczyzn występuje pewna prawidłowość. Im młodszy kochanek, tym orgazm bardziej spektakularny i silniejszy. Z wiekiem zdolność do jego przeżywania maleje u mężczyzn, ale nie u kobiet.

Miłośnicy porno surowo oceniają swoje partnerki

Im mężczyzna częściej zagląda na strony z filmami erotycznymi, tym bardziej krytycznie ocenia swoją partnerkę. Na dobrą sprawę żadna kobieta z reala nie spełnia jego wymogów. Panie bowiem nie powiększają sobie piersi, pośladków, nie wstrzykują kwasu hialuronowego w usta i nie wybielają warg sromowych.

Pochodzenie a długość penisa

Najdłuższym penisem w stanie erekcji mogą pochwalić się mieszkańcy Afryki, w ich przypadku średnia wynosi 22 cm. Nieco mniejsze członki mają Europejczycy – 17 cm we wzwodzie, a najmniejsze Japończycy i Hindusi – po 12 cm.

Menstruacja sprzyja kobiecemu szczytowaniu

Kobieta najłatwiej może osiągnąć orgazm podczas menstruacji. Po pierwsze, jej pochwa jest świetnie nawilżona. Po drugie, ukrwienie narządów intymnych jest wówczas największe. Niestety, seks podczas okresu kłóci się z poczuciem estetyki wielu par.

Pierwsze kondomy z baranich jelit

Pierwsze prezerwatywy wytwarzano z baranich i owczych jelit. Miały one służyć kontroli prokreacji i co ciekawe, dość dobrze radziły sobie w tej roli.

Dodaj komentarz