Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Christophe Robin maska do włosów zwiększająca objętość

christophe robin maska do włosów zwiększająca objętość

Chcesz dodać swojej fryzurze nieco objętości i jednocześnie nawilżyć suche pasma? Znalezienie odpowiedniej maski do włosów stanowi nie lada wyzwanie. Te bogate w emolienty mogą przyczyniać się do oklapnięcia kosmyków. Z kolei zbyt lekkie nie przynoszą wystarczającego odżywienia.  Jak w testach redakcyjnych spisała się Christophe Robin maska do włosów zwiększająca objętość?

Nawilżenie

Christophe Robin maska do włosów zwiększająca objętość to kosmetyk, który pomimo stosunkowo lekkiej konsystencji, dogłębnie odżywia pukle. Po jej użyciu kosmyki są lepiej nawilżone, sypkie i zdrowo lśnią. Znika nieprzyjemne uczucie szorstkości. Włosy zaczynają też z nami współpracować i można ułożyć je w wybraną fryzurę.

christophe robin maska do włosów zwiększająca objętość

Wygładzenie i miękkość

Christophe Robin maska do włosów zwiększająca objętość domyka łuski włosów, dzięki czemu odzyskują one gładkość. Przestają się elektryzować, można je ułożyć w gładki, koński ogon. Jednocześnie stają się przyjemne w dotyku. Ich stan ulega wyraźnej poprawie.

Rozczesywanie

Wiele kobiet narzeka, że bez maski do włosów ich pukli nie można szczotkować. Próby rozczesywania kończą się bowiem wyrwaniem włosów, co jest dość bolesne.  Christophe Robin maska do włosów zwiększająca objętość wygładza włosy i zapobiega powstawaniu kołtunów. W związku z tym ułatwia też rozczesywanie pukli.

christophe robin maska do włosów zwiększająca objętość

Wpływ na objętość fryzury

Christophe Robin maska do włosów z glinką rassoul  i ekstraktem z róży wpływa korzystnie na objętość fryzury. Dzięki niej włosów wizualnie jest więcej, gdyż nie są one oklapnięte.

Christophe Robin maska do włosów zwiększająca objętość. Zapach

Maska do włosów Christophe Robin przepięknie pachnie różami, co uprzyjemnia jej aplikację. Jest to niezwykle kobiecy zapach, który zostaje z nami jeszcze kilka godzin po myciu głowy.

Dostępność

Kosmetyki Christophe Robin są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora.

Komentarze

Mindi

5 lat temu

Wszystko co może zdziałać ta maska bardzo mi odpowiada. Działanie bardzo wskazane do moich włosów bo potrzebuję nawilżenia, wygładzenia i zwiększenia objętości. A już zapach to już zupełnie w moim guście, bardzo lubię różany zapach, delikatny, kobiecy.

Zostaw komentarz