Seks

Choć raz podejdź do seksu tak, jak radzą kobiety, a osiągniesz sukces

seks oczami kobiet

Mężczyźni, gdy mają problemy z seksem, porady szukają pośród kolegów. Nie chcą na ten temat rozmawiać z żadną kobietą, a to duży błąd, bowiem z góry są skazani na porażkę. Żaden mężczyzna nie wie, jak kobieta podchodzi do seksu, bo zwyczajnie nią nie jest. Facet udziela ci porad, które niekoniecznie mają pokrycie w rzeczywistości. Jemu się wydaje, że wie, jak rozwiązać dany problem. Może się jednak okazać, że żadna kobieta tak nie odbiera pewnych rzeczy, jak wydaje się mężczyznom. Choć raz podejdź do seksu  tak, jak radzą kobiety, a osiągniesz sukces.

Kobiece porady bywają traktowane jako gorsze, mniej wartościowe, bo to faceci głównie podrywają, więc co panie mogą wiedzieć na ten temat? Co mogą wiedzieć o tym, jak doprowadzić je do orgazmu, skoro to robota dla mężczyzny? Stop! Panie lepiej wiedzą, jak podrywać i co robić podczas seksu, bo wiedzą, czego chcą, co sprawia im przyjemność, na co one i ich koleżanki zwracają uwagę. Spróbuj się przemóc i dać szansę kobiecie jako autorytetowi w tej dziedzinie. Nie modyfikuj naszych porad zanadto, tylko spróbuj nam zaufać i przenieść je do życia.

Odpowiednia atmosfera

Zbuduj ją, a ona będzie miała wielką ochotę na seks z tobą. Napisz do niej, komplementując jej wygląd. Powiedz, że chciałbyś ją zobaczyć w czerwonej sukience. Podkreśl, że ślicznie wygląda w obcasach. Albo napisz, że ci się śniła lub dzisiaj o niej myślałeś, po czym zaproponuj spotkanie wieczorem. To wszystko jest bardzo miłe, kulturalne i podszyte delikatnym podtekstem. Niech o tobie myśli, niech się zastanawia, w jakiej roli ci się przyśniła, niech myśli o tym, że chcesz z niej zrzucić tę sukienkę.  To ją zacznie podniecać.

Dużo przytulania i dotyku

Zacznij od rozmowy, wspólnego jedzenia, oglądania filmów. Bądź dla niej bardzo miły i dużo jej dotykaj, przytulaj. Kobiety to lubią. Gdy mężczyzna im się podoba, zależy im na nim, to chcą być obejmowane, dotykane i całowane.  Jednocześnie nie chcą, aby od razu dążył do seksu, bo to psuje cały efekt.

Subtelnie wybadaj, czy ma ochotę na seks

Mężczyźni dzielą się na dwie grupy: tych, co zbyt szybko przechodzą do rzeczy i są nachalni oraz tych, którzy w ogóle boją się cokolwiek sprawdzić i czekają, aż kobieta  wykaże inicjatywę. A to w 99% przypadków nigdy nie następuje. Na szczęście można to subtelnie wybadać. Przytul ją podczas oglądania filmu, pocałuj w ramię lub szyję, jeśli zareaguje pozytywnie, zacznij całować ją z języczkiem, dotykaj przy tym delikatnie jej ciała przez ubranie. Możesz spróbować włożyć rękę pod jej bluzkę, ale zaczynamy od brzucha, jak ją odsunie, to znaczy, że nie ma ochoty na nic więcej.  Dopiero później wędrujesz w inne rejony ciała. Potem ją stopniowo rozbierasz.

Gra wstępna: ma być długo i namiętnie

Kobiety kochają grę wstępną, bo często to właśnie podczas niej szczytują. Prawdziwego mężczyznę i dobrego kochanka poznaje się po grze wstępnej. Ten, który jest naprawdę dobry, pamięta o długich, francuskich pocałunkach, pieszczotach piersi, łechtaczki, szyi, ud. Dużo nas przytula. Rozgrzej ją, bo dzięki temu będzie wilgotna tam na dole, zyskacie dobry poślizg i szansę na wspólny orgazm.

Postaw na proste pozycje

Kobiety nie lubią skomplikowanych, bo są niewygodne, łapią w nich skurcze, a poza tym trudno się przytulać i całować. Zacznij od klasyki, pozycja misjonarska sporo zyska, gdy będziesz całował swoją kobietę w usta, szyję, piersi albo zwyczajnie się na niej położysz i ją przytulisz. Kobiety lubią czułość. Im więcej takich miłych gestów, tym większe jej zadowolenie. W pozycji na pieska możesz pieścić jej łechtaczkę lub piersi. Z kolei w pozycji na jeźdźca możecie się przytulać, całować i możesz dotykać jej piersi oraz łechtaczki.  Zdradzamy pewien sekret, nie ma nic bardziej podniecającego niż facet, który w pozycji na jeźdźca przygarnia kobietę do siebie, przytula ją  i całuje w usta.  Tak samo jest w innych pozycjach. Lubimy, gdy mężczyzna zwalnia po to, aby nas pocałować, przytulić itp.

Na koniec ją mocno przytul i pocałuj

Kobiety to uwielbiają. Na koniec przytul ją całym sobą, pocałuj w usta. Połóżcie się razem spać, ty obejmuj ją w pasie lub pod biustem.  Kobiety lubią, gdy interesujesz się nimi pod seksie. To naprawdę sprawia im sporą frajdę i zachęca do powtórki.

Jeśli postarasz się i wykorzystasz nasze wskazówki w praktyce krok po kroku, to ona po wszystkim z pewnością powie ci coś miłego. Kobiety, gdy czują się bezpieczne i spełnione, nabierają odwagi na chwalenie swojego partnera.

Dodaj komentarz