Miłość i związki

Chciałbym poczuć, że ona mnie kocha, a nie tylko pożąda

chciałbym aby pokazywała że mnie kocha

Wielu mężczyzn ma z tym ogromny problem. W dzisiejszych czasach nie tylko panowie dążą do seksu bez zobowiązań. Erotycznymi igraszkami dla czystej przyjemności interesują się także kobiety. Nic dziwnego, że wielu mężczyzn myśli sobie: chciałbym poczuć, że ona mnie kocha, a nie tylko pożąda.

Pociąg fizyczny nie wyklucza miłości z jej strony

Zacznijmy od tego, że kobiece pożądanie, nawet gdy jest bardzo silne, nie jest niczym złym.  To, że ona nie chce cię wypuścić z łóżka, nie znaczy jeszcze, że jesteś dla niej przygodą. Kobiety często się zakochują i gdy widzą swoje ciasteczko po prostu nie umieją powstrzymać się przed czymś więcej. Pamiętaj, że jeśli ona cię kocha  i bardzo mocno pożąda, to jesteś prawdziwym szczęściarzem. Macie szansę stworzyć naprawdę udany związek.

Nawet jeśli jest starsza od ciebie, może jej na tobie zależeć

Jeśli boisz się, że ona jest np. starsza od ciebie i ukierunkowana tylko na seks, to przyjrzyj się jej zachowaniu. Bardzo często kobiety chcą od mężczyzn czegoś więcej, ale boją się ich reakcji i nie umieją tego odpowiednio wyrazić. Na twoją korzyść działają jej wiadomości, które wysyła do ciebie, aby zapytać, jak poszło z naprawą samochodu, sesją itp.  Jeśli chce poznać twoje hobby, to także plus dla waszej relacji. Jeśli poznaje twoich znajomych, chce mieć z nimi dobry kontakt, to także nie robi tego bez powodu. Na plus są także babskie podstępy, dzięki którym się spotkaliście.

Zabierz ją na randkę bez seksu

Ona może nie bardzo umie się zachować, stąd jej oryginalne postępowanie, ale to nie musi oznaczać nic złego. Po prostu boi się twojej negatywnej reakcji.  Spróbuj dać jej szansę, umawiając się z nią na spotkania.   Jeśli boisz się, że jej chodzi tylko o seks i dobrą zabawę, to zabierz ją na spacer lub pizzę. Wtedy przekonasz się, czy umie z tobą spędzać czas w sposób nieseksualny i dobrze się z tobą bawi.

Ona może bać się, że zerwiesz z nią kontakt

W ogóle nie można z góry zakładać, że ona cię nie kocha, bo codziennie nie pisze, nie zdrabnia twojego imienia i nie wisi na twojej szyi, gdy gdzieś razem idziecie. Kobiety też szukają odpowiedzi na pytania: jak często mogę do niego pisać? Czy on się obrazi o to zdrobnienie?  Czy mogę go przytulić i pocałować, czy go tylko rozsierdzę.  Na pewno byłoby dużo łatwiej wyrazić jej pozytywne uczucia do ciebie, gdybyś sam złapał ją za rękę, jak gdzieś idziecie i poczekał, co ona zrobi w odpowiedzi na twój gest.  Na pewno warto dać jej szansę wykazać się.

Pokaż, że jej zachowanie odbierasz pozytywnie

Jeśli chcesz poczuć, że ona cię kocha, nagradzaj jej dobre zachowanie. Za każdym razem, gdy zrobi coś dobrego, to pokaż jej, że to cię cieszy. Jeśli np. sama do ciebie napisze, to odpisz bez niepotrzebnej zwłoki i bądź dla niej miły. Tym ją zachęcisz do  większej aktywności. Jeśli zwróci się do ciebie po imieniu, a wcześniej tego nie robiła, to też bądź dla niej miły.  Jeśli zaproponuje ci spotkanie, to zgódź się. Jeśli zrobi ci miłą niespodziankę i sama pojawi się tam, gdzie ty jesteś, to też okaż jej swoje zadowolenie.  Jeśli cię przytuli, to obejmij ją mocno. Jeśli cię pocałuje, to odpłać jej tym samym. Ona musi poczuć, że może ci okazywać czułość i nie spotka ją za to nic złego.  Że gdy to zrobi, nie zerwiesz z nią kontaktu.

Dodaj komentarz