Miłość i związki

Chcesz zaimponować facetowi? Sprawdź, czego nie powinnaś robić

zaimponować facetowi

Kobieta pragnie zaimponować facetowi, szczególnie jeśli bardzo jej na nim zależy. Niestety łatwo przesadzić, co z pewnością zostanie odkryte przez partnera. Jeśli chcesz zaimponować facetowi, pewnych rzeczy nie powinnaś robić. Jakich? Sprawdź sama!

Dokładając wszelkich starań…

Staramy się. Będąc w związku, czy dopiero wchodząc w znajomość z mężczyzną, staramy się, by wypaść jak najlepiej, by podtrzymać relację i rozkochać w sobie faceta. Łatwo zatracić się w takim zachowaniu, gdzie zbyt mocno chcemy zaimponować drugiej osobie. W przypadku facetów bywa bowiem tak, że nie wszystkie nasze czyny są zauważalne i doceniane. Nie warto więc starać się za bardzo, bo możemy się jedynie ośmieszyć lub co gorsza, osiągnąć odwrotny skutek od zamierzonego. Nie oznacza to jednak, że zupełnie mamy sobie odpuścić. Nie w tym rzecz. Grunt, to zachować umiar i nie robić rzeczy, które nie mają sensu dla dobra związku i nie są zgodne z nami samymi.

Przesadzać ze stylem

Chcąc zaimponować facetowi często staramy się za dobrze wyglądać. Pewnie grono kobiet powiedziałoby, że zawsze warto wyglądać jak najlepiej. Owszem, ale są pewne granice, dobrego stylu także. Zbyt duża ilość makijażu, misternie wykonywanego przez długie godziny i wybór stroju, jakbyśmy co najmniej udawali się z wizytą do angielskiej królowej. Dla większości facetów nie ma znaczenia to, czy nałożyłaś na twarz rozświetlacz i puder. Pewnie nie zauważą nowego koloru szminki. Zachowanie umiaru w makijażu na pewno wyjdzie nam na dobre, naszej cerze też. A większe wrażenie na mężczyźnie zrobi naturalne piękno niż plastikowa sztuczność.

Zmuszać się do robienia różnych rzeczy

To zrozumiałe, że będąc w związku zależy ci na tym, by wszystko układało się jak najlepiej. Chcesz uczestniczyć w życiu swojego partnera, ale zmuszanie się do tego, na co tak naprawdę nie masz ochoty, nie jest dobrą drogą do utrzymania relacji z partnerem. Nie musisz zmuszać się do pewnych rzeczy. To, że twój facet marzy o skoku ze spadochronem, nie musi być twoim marzenie. Powinniście mieć swoje własne pasje i zainteresowania, nie ma obowiązku, byście robili wszystko razem. Nic na siłę, nie na tym polega przecież miłość.

Być na ciągłej diecie

Katowanie się wszelkimi dietami dla faceta? Stanowczo mówimy temu nie. Nie ma nic złego w dbaniu o siebie i swoją figurę, ale nie można się w tym zatracić. Skoro jesteś z kimś związana, z pewnością facet jest z tobą z jakiegoś powodu. Podobasz mu się, taka jaka jesteś i nie powinnaś się na siłę zmieniać. A faceci nie mogą zrozumieć, dlaczego wciąż się odchudzamy, skoro dla nich jesteśmy piękne. Lepiej zaakceptować siebie i czerpać radość z bycia w związku, a nie być na wiecznym głodzie.

Podlizywać się jego znajomym

akceptacjaWchodząc w związek z facetem, nieuniknione jest poznanie jego znajomych. Oczywiście działa to w dwie strony. Ile ludzi na ziemi, tyle charakterów, a ty nie musisz do wszystkich pałać wielką sympatią. Bycie kulturalnym i miłym nie ma nic wspólnego ze sztucznością i podlizywaniem się. Nie powinnaś więc za wszelką cenę starać się, by znajomi twojego ukochanego cię polubili. Najważniejsze, że twój mężczyzna dostrzega w tobie coś wyjątkowego. A akceptacja innych nie powinna być dla niego priorytetową kwestią. W końcu związujesz się z nim, a nie jego znajomymi.

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

pati25

3 lata temu

Dokładnie.Mężczyźni wolą naturalne,zawsze uśmiechnięte kobiety.Nienawidzą,gdy kobieta zgrywa przed nimi taką,jaką w rzeczywistości nie jest

dulcynea

3 lata temu

Nie można na dłuższą metę udawać i grać przy facecie.
Jeśli myślimy o tym związku poważnie , bądźmy szczere i naturalne.
Bo każdy fałsz zawsze wyjdzie na jaw . Nie starajmy się udawać , że jesteśmy
doskonałe . Pokażmy , że mamy swoje własne zainteresowania .

Zostaw komentarz