Seks

Chcesz, aby oszalała podczas seksu z tobą? Zrób te 5 rzeczy

jak doprowadzić kobietę do szaleństwa podczas seksu

Mężczyźni często zastanawiają się, jak doprowadzić kobietę do szaleństwa. Chcą być bogami seksu, ale nie wiedzą, jak tego dokonać. Podpowiadamy, co zrobić, by zyskać ten przydomek. Chcesz, aby oszalała podczas seksu z tobą? Zrób te 5 rzeczy.

Spraw, by marzyła, aby to się stało

Kobiety lubią lekkie droczenie się w łóżku. To działa na ich wyobraźnię i nakręca ich pożądanie. Bądź jak Boyd, bohater powieści Laurelin Paige pt. Grzeszne noce. Co on takiego zrobił, że jego kochanka prawie oszalała? Odroczył przyjemność, stawiając na grę wstępną. Możesz np. doprowadzić do sytuacji, kiedy obydwoje się całujecie, gdy ona siedzi na tobie okrakiem. Ty wykorzystujesz ręce i błądzisz po całym jej ciele, ale robisz to przez ubranie. Gwarantujemy, że po dłuższej sesji namiętnych pocałunków połączonych z twoim dotykiem, ona zacznie marzyć, byś w końcu ją rozebrał i kochał się z nią.

Kochaj się z nią namiętnie w prostej pozycji

Wybierz jakąś prostą pozycję, najlepiej misjonarską i podkręć jej doznania, cały czas się całując. Kobieta będzie tak oszołomiona twoją namiętnością, że oszaleje na punkcie seksu z tobą. Kobiety nie patrzą na pozycje, wolą nawet te prostsze, byle było przyjemnie. Nie ma nic bardziej podniecającego niż niekończące się francuskie pocałunki połączone z penetracją. Gdy jesteś na górze, możesz też całować ją po szyi, to bardzo podkręca akcję i zwiększa szansę na wspólne szczytowanie. Namiętne pocałunki to świetna opcja także w pozycji na jeźdźca. Kobiety w gruncie rzeczy cenią sobie proste rozwiązania. Pozycja misjonarska czy na jeźdźca nie są trudne, całowanie się w nich jest przyjemne, a im najłatwiej wtedy dojść.

Zaskocz ją

To jest proste rozwiązanie, a zarazem bardzo podniecające. Robicie coś razem, oglądacie film, rozmawiacie. Ona idzie do toalety, a gdy wraca, zaczynasz ją namiętnie całować i dotykać po całym ciele. Twoja nagła przemiana z pewnością ją zaskoczy, ale w pozytywny sposób. Oczywiście możesz trafić na dzień, kiedy ma okres, ale uwierz, dzięki nagłemu wybuchowi namiętności ona też będzie marzyła, aby miesiączka już się skończyła. Kobietę podkręca myśl, że on ma tak wielki apetyt na seks właśnie z nią i ona od razu też zaczyna tego pragnąć.

Napisz jej rano, w czym chcesz zobaczyć ją wieczorem

To sprawi, że godziny do wieczornego spotkania będą jej się dłużyć, a podczas niego będzie chciała, abyś zdjął z niej to, co założyła specjalnie dla ciebie. Pożądanie, które narasta w ciągu dnia, jest dla kobiet bardzo orgazmogenne. Nie musisz od razu zostać mistrzem korespondencji erotycznej i otwarcie proponować seks. Wystarczy, że napiszesz: wpadnij do mnie wieczorem o 20, tylko załóż obcisłe szorty i top. Uwierz, ona dostrzeże w tym podtekst erotyczny i będzie myślała przez cały dzień o tym, co zrobicie wieczorem.

A ty całuj ją po całym ciele

To doskonały przepis na grę wstępną zakończoną jej orgazmem. Zacznij od pocałunków w ramię, kark. Potem zacznij ją namiętnie całować w usta, a gdy ją rozbierzesz, obsyp pocałunkami całe jej ciało. Zacznij od szyi, zejdź do ramion, piersi, brzucha, ud, okolic łechtaczki i rozpocznij zabawę od początku, czyli od ust. To, że co chwilę całujesz ją w innym miejscu, rozpali ją do czerwoności.

Jak widzisz, doprowadzenie kobiety do szaleństwa podczas seksu wcale nie jest takie trudne. Nie musisz mieć nie wiadomo jakich umiejętności, kondycji i doświadczenia. Przekonaj się sam i wypróbuj któryś z powyższych sposobów. Nawet jeśli wcześniej było gorąco, to teraz będzie wrzało.

Dodaj komentarz