Miłość i związki

Chcesz, aby częściej do ciebie pisała i okazywała ci uczucia?

jak zachęcić kobietę do okazywania uczuć

Mężczyźni często wolą przemilczeć kwestie, które ich bolą. Uważają, że mówiąc wprost o tym, co ich niepokoi i złości, wyjdą na baby. W rezultacie każą nam się domyślać, co im chodzi po głowie. Jedni strzelają fochy, drudzy odzywają się, ale minę i ton głosu mają niewyraźny. My, niestety, nie posiadamy szklanej kuli i ciężko nam odgadnąć, w czym tkwi problem. Chcesz, aby częściej do ciebie pisała i okazywała ci uczucia? Skorzystaj z naszych porad.

Kontakt

Nigdy nie wiadomo, jakiego kontaktu oczekuje druga strona. Część mężczyzn w ogóle nie lubi rozmawiać przez Messengera, SMS-y czy telefon. Uważa to za marnowanie czasu i wkurza się, gdy kobieta zbyt często się odzywa. Zbyt często, to znaczy jak intensywnie? Wiele kobiet nie wie, czy raz na dwa tygodnie to bycie w stosunku do niego namolną, a może raz za tydzień to za często? Mężczyźni mają różne potrzeby. Jedni wolą pogadać z kobietą raz na dwa tygodnie, inni raz na tydzień, a inni co dwa dni. Nie brakuje też takich, którzy w ogóle nie prowadzą konwersacji, telefon służy im tylko do umawiania spotkań. Są też faceci, którzy by chcieli, aby kobieta pisała codziennie, czują się wówczas dla niej ważni. Jeśli należysz do tej ostatniej grupy, to sam wyślij jej wiadomość 2-3 dni pod rząd, wtedy zobaczysz, czy ona załapie ten system komunikacji.

Czułość

Jedni mężczyźni jej nie cierpią, nie znoszą być przytulani i całowani, bo czują, że tracą wówczas wolność. Drudzy lubią, ale z umiarem i w sytuacjach sam na sam. A trzeci, gdy kobieta jest zdystansowana, czują się niekochani. Boją się, że jej na nich w ogóle nie zależy. Jeśli chcesz zachęcić ją do częstszych wyrazów czułości, to po prostu ją przytul podczas oglądania filmu i powiedz coś miłego: teraz to się od razu lepiej ogląda film. Jeśli dziewczyna jest inteligentna, to załapie, że lubisz czułość i może ci ją okazywać.

Inicjowanie seksu

Tutaj też zdania są podzielone. Jedni mężczyźni lubią, gdy sami dominują w sypialni. Dla nich rzeczą nie do pomyślenia jest kobieta inicjująca seks. Drudzy marzą o tym, aby ona siadła im na kolana i zaczęła dążyć do seksu. Ilu mężczyzn, tyle opinii. Jeśli chcesz poczuć się dla niej atrakcyjny, możesz przy okazji niezwiązanej z seksem powiedzieć, że doceniasz to, że ona umie się sama odezwać, bo jesteś zwolennikiem równości. To może ją odważy do wykazania inicjatywy.

Komplementy

Mężczyznom często brakuje komplementów. Bez nich nie wiedzą, czy są dla kobiet dostatecznie atrakcyjni. Dobrze jest po prostu powiedzieć jej coś miłego związanego z wyglądem. Np. seksownie ci w koronce, zobaczysz, że ona zacznie nadawać na takich samych falach.

Wychodzenie razem do znajomych

Chcesz, aby zabierała cię ze sobą do swoich znajomych? Zaproś ją na spotkanie ze swoimi. Kobiety lubią reagować na zasadzie lustra. On przedstawił mi swojego kumpla, to ja mu przedstawię swoją najlepszą przyjaciółkę. On zabrał mnie jako osobę towarzyszącą na urodziny swojej przyjaciółki, ja zabiorę go ze sobą do swojego przyjaciela.

Dodaj komentarz