Dla zdrowia Opinie Polecamy!

CalciNeff

suplement calcineff

08Skład: 1 tabl. zawiera 400 mg wapnia (1000 mg węglanu wapnia)

Opis: Preparat zawierający wapń, który przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego oraz w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek, jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zdrowych zębów.

Przeznaczenie: Uzupełnienie diety w wapń w stanach wzmożonego zapotrzebowania na wapń oraz niedoboru wapnia w diecie.

Przeciwwskazania: Niezalecany dla osób nadwrażliwych (uczulonych) na składniki produktu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Sposób użycia: Spożywać 1 – 2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt nie zawiera laktozy.

Więcej informacji nt. suplementu diety CalciNeff znajdziesz na stronie internetowej.

Tekst sponsorowany

Komentarze (11)

Tess

7 lat temu

Jestem w takim wieku, że zagraża mi osteoporoza i taki lek będzie dobry dla mnie. Trzeba uzupełniać wapń bo już są duże braki w starszym wieku.

Mindi

7 lat temu

Znam kilka osób, które są po wycięciu tarczycy i mają niedobory wapnia. Wydaje mi się, że ten suplement diety może ich zainteresować, więc pokażę im ten artykuł.

AduSia

7 lat temu

Chętnie wypróbuję, moja dieta potrzebuje dodatkowego wsparcia, zwłaszcza zimą ciężko mi się zmobilizować do przestrzegania zaleceń żywieniowych.

Lidiena

7 lat temu

Chyba muszę zacząć przyjmować jakiś suplement z wapniem, żeby się nie połamać na tych śliskich chodnikach.

alibabka

7 lat temu

Chyba sprawię sobie taki suplement, choć jem sporo nabiału, to ciągle wychodzi mi niedobór wapnia i magnezu.

Zostaw komentarz