Miłość i związki

Cała prawda o kobiecym fochu

Cała prawda o kobiecym fochu

Mężczyźni twierdzą, że bardzo często rzucamy focha, bardzo ciężko dojść, o co nam chodzi. Jak jest w rzeczywistości? Co chce uzyskać kobieta, rzucając focha  i dlaczego tak chętnie go używa w relacji z mężczyzną? Oto cała prawda o kobiecym fochu.

Kobiecy foch, wbrew obiegowej opinii, nie jest środkiem do manipulacji. Panie nie obrażają się o byle co, tylko o rzeczy, które dla nich są istotne. Fochów nie strzelamy też każdemu. Z reguły jest on zarezerwowany dla faceta, z którym wiążemy poważne plany. Co nas obchodzi niewłaściwe zachowanie kolegi z pracy? Czy jego obejdzie nasz foch? Nie, więc nie ma co go stosować. Kobiecy foch jest zarezerwowany dla wybranego mężczyzny.

Bardzo często sytuacja wygląda tak, kochamy go, jest dla nas bardzo ważny, ale on dopuszcza się jednego z kilku popularnych przewinień. Dlatego też chcemy go oduczyć złego zachowania i nakierować na właściwe tory. Temu właśnie służy foch, którego mężczyźni tak bardzo nienawidzą.

Dlaczego kobieta rzuca focha?

Istnieje kilka zasadniczych przypadków, gdy kobieta rzuca focha. Gdy to robi, oczekuje od mężczyzny konkretnego działania. Od razu przy każdej przyczynie omawiamy też pożądane rozwiązanie.

On nie ma dla mnie czasu

Kobiety nie znoszą, gdy facet odmawia spotkania i nie ma czasu. Gdy rzadko wychodzisz z inicjatywą, a jej torpedujesz, to na pewno możesz liczyć na focha. Ona liczy, że znajdziesz dla niej czas, zaprosisz gdzieś i poświęcisz jej więcej uwagi.

On nie zawsze mi odpisuje albo robi to z opóźnieniem

Dlatego teraz strzelę mu focha i sprawdzę, czy on w ogóle będzie szukał ze mną kontaktu. Jeśli nie, to znak, że od początku miał mnie gdzieś.  Przynajmniej nie wyjdę na narzucającą się wariatkę. Istnieje jednak cień szansy, że się zreflektuje i zadzwoni.

On nie jest dla mnie czuły

Kobiety potrzebują czułości. Ona musi być często przytulana przez ukochanego, całowana, trzymana za rękę, bo inaczej nie czuje się kochana. Dla  kobiety istotnym elementem miłości i związku jest czuły dotyk. To, że ona ma na ciebie focha, nie znaczy, że nie chce, abyś ją mocno przytulił, najlepiej całym ciałem.

Powiedział mi właśnie coś krytycznego

On skrytykował to, jak się ubieram, maluję lub wypomniał mi wady moich przyjaciół. Czuję się z tym teraz bardzo niekomfortowo, więc strzelam focha, aby przeprosił mnie za swoje zachowanie. Tak myśli kobieta, więc jeśli palnąłeś coś głupiego, spróbuj to z nią wyjaśnić. Na pewno ci się uda. Czasem wystarczy tylko przeprosić za źle dobrane słowa.

Potraktował mnie przedmiotowo podczas seksu

Kobiety nie znoszą przedmiotowego traktowania, zwłaszcza podczas seksu. Dlatego ona może się bardzo mocno obrazić, gdy nie przytulisz ją po seksie, tylko od razu pobiegniesz do łazienki. Ona uważa, że traktujesz ją wówczas jak lalkę z sex shopu.

Ja mu pokażę! Niech zacznie o mnie walczyć

Zazwyczaj dzieje się tak, gdy mężczyzna zupełnie niepotrzebnie wzbudza zazdrość, gada coś głupiego, popisuje się i kobieta czuje się niekochana. Chce mu wtedy pokazać, licząc, że on może jednak o nią zawalczy.

Dodaj komentarz