Miłość i związki

Brutalne powody, dla których on nie odpisuje

Brutalne powody, dla których on nie odpisuje

Zastanawiasz się, dlaczego on nie odpisuje na twoje wiadomości? Prawda jest brutalna. Bardzo często on ma cię gdzieś i traktuje jako czasoumilaczkę. Przedstawiamy brutalne powody, dla których on nie odpisuje.

Zwyczajnie mu się nie chce

Faceci mają mniejszą potrzebę komunikacji niż kobiety. Oni wypowiadają w ciągu dnia znacznie mniej słów niż my. Nic dziwnego, że on może nie czuć potrzeby pisania kilka razy dziennie. On po prostu woli skupić się na konkretach niż opisywaniu tego, jak właśnie minął mu dzień. Prawdopodobnie jemu zwyczajnie się nie chce pisać, bo woli porozmawiać na żywo.

Nie zaiskrzyło między wami

Cóż, to, że ty poczułaś coś więcej, nie znaczy, że on odwzajemnia twoje uczucia.  Czasem z jego strony po prostu brakuje tej iskry, której potrzebuje, aby wejść w tę znajomość. Brak chemii ewidentnie ją jednak przekreśla.

Jesteś zbyt natrętna

Nie można narzucać się facetowi. Pisz raz na jakiś czas, a nie non stop. Nie bądź jak pijawka, która jak się przyssie, to nie chce odpuścić. Pozostaw mu dużo wolności i przestrzeni, a on może sam napisze z propozycją spotkania.

Nie jest gotowy na zaangażowanie

On po prostu nie dojrzał do związku. Chce się jeszcze wyszumieć. On widzi, że ty chcesz czegoś więcej, więc nie chce cię ranić i woli to uciąć, nie odpisując na wiadomości, które do niego wysyłasz.

Czeka, co ty zrobisz

On boi się wychylić, bo nie chce się zbłaźnić, wyjść na idiotę etc. Może zwyczajnie nie wie, co ci odpisać, aby wyjść z tego z twarzą. W związku z tym, iż czeka, co ty zrobisz, może być niezbyt pewny siebie i statusu waszej znajomości.

Zastanawia się, co odpisać

Może napisałaś coś w zbyt błyskotliwy sposób i on chce ci dorównać odpowiedzią, ale nie wie, jak się do tego zabrać.  Myśli, radzi się kumpli, ale nic sensownego z tego nie wychodzi.

Nie ma czasu odpisać, bo jest zajęty

Bo np. pracuje, prowadzi samochód, robi zakupy świąteczne. Nie zawsze brak odpowiedzi wynika ze złego wychowania. On mógł też nie usłyszeć sygnału przychodzącej wiadomości.

Nie uznają takiej formy rozmowy

Faceci często wolą z kobietą się spotykać, a nie pisać o pierdołach przez parę godzin dziennie. Nie ma się co temu dziwić. On cenią sobie konkret i chcą być dla ciebie interesujący, gdy dojdzie do spotkania.

Nie potrafi pisać z kobietą

Nie każdy potrafi formułować oryginalne wiadomości i dobrze odnajduje się w pisaniu z kobietą. Po prostu nie każdy posiadł tę umiejętność.

Dodaj komentarz