Seks

Boję się, że zrobiłem jej krzywdę podczas seksu

boję się że zrobiłem jej krzywdę podczas seksu

Niestety, to częsta obawa mężczyzn, ponieważ panowie zdają sobie sprawę, że nie zawsze mają wyczucie. Poza tym słabo znają ciało kobiety i jego reakcje. Jeśli myślisz sobie: boję się, że zrobiłem jej krzywdę podczas seksu, to znak, że ten artykuł jest dla ciebie.

Czy mężczyźni są zawsze mało delikatni?

Owszem, mężczyźni czasem nie mają kompletnie wyczucia, ale jednak w większości przypadków nie robią nam żadnej krzywdy. Ich obawy są bezpodstawne, aczkolwiek mogą swoje przypuszczenia opierać na pewnych przesłankach, które źle interpretują.

Kobieta zakomunikowałaby ci, że sprawiłeś jej ból

Po pierwsze, gdybyś naprawdę sprawił jej ból, to ona od razu by ci o tym powiedziała, bo chciałaby, aby się to nie powtórzyło. Sam wiesz, że jak ktoś ci nawet najedzie wózkiem na stopę w hipermarkecie, odruchowo wydajesz z siebie dźwięk wyrażający ból. To jest reakcja obronna. Jeśli zatem ona nie zwróciła ci uwagi, że ją zabolało, to prawdopodobnie nie zrobiłeś jej krzywdy.

Krew może być początkiem okresu

Po drugie, czasem odbiór rzeczywistości może zaburzać kobieca fizjologia. Mężczyźni bardzo często pojawienie się krwi, wiążą z tym, że byli za mało delikatni i w jakiś sposób wyrządzili krzywdę kobiecie. Bardzo często zapominają jednak o tym, że panie mają nieregularny okres. Choć nie był to termin, w którym menstruacja powinna się pojawić, to mogła rozpocząć się w trakcie stosunku. Nie zawsze miesiączka pojawia się z rana o określonej godzinie. Równie dobrze może pojawić się wieczorem czy popołudniem. To też nie jest lekkomyślność ze strony kobiety. Czasem okres pojawia się tydzień szybciej niż powinien, ona się go nawet nie spodziewa.

Kobiety płaczą podczas orgazmu

Po trzecie, kobiece łzy nie zawsze są wyrazem bólu. To, że ona się popłakała czy załzawiła, nie musi oznaczać, że seks z tobą był nieprzyjemny i bolesny. Po prostu kobiety czasem mają alergię, a kiedy indziej po prostu jest to ich indywidualna reakcja na orgazm. Dlatego jeśli widzisz, że jej poleciały łzy, nie zakładaj od razu, że zrobiłeś jej krzywdę. To może być też wyraz przyjemnego stanu, w jaki ją wprowadziłeś.

Unikamy osób, które kojarzymy z bólem

Po czwarte, kobiety, tak jak większość ludzi, unikają osób, które kojarzą im się z bólem i czymś nieprzyjemnym. Jest to podświadoma reakcja, nad którą zazwyczaj się nie panuje. Gdybyś zrobił coś bardzo nieprzyjemnego, to ona nie chciałaby z tobą rozmawiać, nie pisałaby do ciebie żadnych wiadomości.

Kobiety są dużo delikatniejsze od mężczyzn, łatwiej można wywołać u nich ból z powodu cieńszej skóry, ale na szczęście nie są aż tak kruche. Poza tym potrafią wprost zakomunikować, gdy coś im nie odpowiada. Dlatego też staraj się być dla niej delikatny, ale nie przejmuj się każdym drobiazgiem.

Dodaj komentarz