Boję się, że ona mnie skrzywdzi

boję się że ona mnie skrzywdzi

Związek zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko. My otworzymy swoje serce, a wówczas druga osoba nas skrzywdzi. Jednak pewne symptomy można dostrzec już na początku znajomości. Poznając drugą osobę, można też dostrzec, że nie jest to osoba, która nas skrzywdzi. Na co zwracać uwagę, gdy myślisz: boję się, że ona mnie skrzywdzi?

Jej relacje z innymi ludźmi

Zobacz, czy ma prawdziwych przyjaciół i są to ci sami ludzie od lat. Czy często ich zmienia, a wśród jej znajomych panuje spora rotacja? To, jak układają się jej relacje z innymi ludźmi, sporo o niej mówi. Jeśli jest w stanie stworzyć głęboką relację i ta przyjaźń trwa od dzieciństwa, to znaczy, że ceni sobie towarzystwo ludzi, których dobrze zna. Jest wobec nich lojalna i potrafi ich wesprzeć. Nie jest to typ krzywdzący innych.

Jej charakter

Czy chce pomagać zwierzętom, przyjaciółkom? Czy jej znajomi mogą zawsze na nią liczyć? Czy jest dla nich miła i skłonna do poświęceń? Im więcej w niej altruizmu, tym lepiej dla ciebie. Kobieta, która pomaga innym, ma dobry charakter i raczej cię nie skrzywdzi. Nie brakuje jej empatii, dlatego nigdy nie bawi się uczuciami innych ludzi.

To, jak traktuje ciebie

Jak traktuje ciebie? Czy gdy do niej dzwonisz lub piszesz, zawsze odbiera lub odpisuje? Czy jeśli proponujesz jej spotkanie, ona na nie przychodzi, czy zdarza jej się odwołać randkę? Czy pyta cię o twoje samopoczucie, martwi się o ciebie? Im więcej pozytywnych emocji ci okazuje: troska, zainteresowanie, wsparcie, tym lepiej. To świadczy o szczerości jej dobrych intencji.

Czy wzbudzasz w niej podziw

Im kobieta więcej rzeczy w tobie podziwia, tym bardziej cię docenia. A jak wiadomo, nigdy nie krzywdzi się osób, które ocenia się jako prawdziwy skarb, najlepsze, co nas w życiu spotkało. Podziw u kobiety jest przejawem głębszych uczuć. Jeśli umiesz je poruszyć, to ona przy waszym rozstaniu będzie cierpiała równie mocno jak ty. Nie opłaca jej się zatem podejmować kroków, które mógłbyś źle odebrać, bo to grozi tym, czego pragnie uniknąć.

Czy tęskni za tobą

Tak jak w punkcie powyżej. Jeśli kobieta za tobą tęskni, to wzbudzasz w niej emocje. Przy ewentualnym rozstaniu wyleje morze łez i będzie się czuła naprawdę fatalnie. Dlatego będzie starała się okazywać ci swoje pozytywne emocje, bo takie w niej wzbudzasz. Nie będzie igrała z twoimi uczuciami, bo wie, że nie warto ryzykować utraty tego, co postrzega jako najcenniejsze.

Czy cię pragnie

Jeśli ona cię pragnie, to znaczy, że wasza relacja jest kompletna. Powinieneś wzbudzać w niej podziw, tęsknotę i pożądanie. Jeśli brakuje któregoś z tych elementów, to wam nie wyjdzie. Jeśli występują wszystkie, to ona cię nie skrzywdzi. Będzie dbała o tę relację tak samo jak ty, bo nie wyobraża sobie, że mógłbyś przestać ją dotykać, pieścić i całować. Tylko ty masz dostęp do jej ciała, tylko ty ją rozpalasz i tylko z tobą chce uprawiać seks.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ