Miłość i związki

Boję się, że ma innego faceta

boję się że ma innego faceta

Mężczyźni często wpadają w pułapkę własnych wyobrażeń i teorii spiskowych. Spotykają się z piękną i cudowną kobietą, w której z czasem się zakochują. Nie potrafią jednak zrobić kroku naprzód, bo boją się odrzucenia. Nie wiedzą, czy jej na nich zależy i nie chcą się zbłaźnić. W rezultacie stoją w rozkroku i nie robią nic. Mija czas, a oni nie robią kroku naprzód. Powód? Powracająca myśl: boję się, że ma innego faceta.

Dlaczego myślisz, że ona ma innego?

Skąd wzięła się w twojej głowie myśl, że ona ma innego faceta? Widziałeś, że inny mężczyzna coś jej serduszkował i komentował w mediach społecznościowych? A może po prostu widziałeś ją z nim na mieście?  Pamiętaj, że to, co widzisz, nie zawsze interpretujesz we właściwy sposób. Mężczyzna, z którym idzie na piwo lub kolację, może być jej kuzynem lub dobrym kolegą. A facet, który ją komplementuje na każdym kroku, może jest nią oczarowany. Pytanie, co ona z tym zamierza zrobić. Jego uwielbienie może traktować jako miły akcent, ale nie chcieć wchodzić z nim w głębszą relację.

Odpowiedzi na pytanie, kim on dla niej jest, może być multum. Pytanie, która z nich jest prawdziwa i odpowiada rzeczywistości. Zamiast się nad tym głowić, najlepiej zrobić coś, by przekonać się, czy ona jest zajęta czy wolna. Można wbrew pozorom poznać prawdę, nic nie ryzykując.

Zaproś ją do siebie na wieczorne oglądanie filmów

Jeśli ona ma faceta, nie zgodzi się spotkać z tobą tylko we dwoje i to na dodatek w twoim mieszkaniu. Zajęte kobiety wolą nie prowokować takich sytuacji, ponieważ wiedzą, że ich mężczyzna mógłby się na nie wkurzyć. Dlatego zaproś ją do siebie na wieczorne oglądanie filmów. Jeśli ci odmówi, to powiesz, szkoda, mam naprawdę fajną komedię. Jeśli się zgodzi, to działaj dalej.

Zaproś ją na piwo tylko we dwoje

Jeśli ona się zgodzi, to znaczy, że prawdopodobnie jest wolna. Zajęte kobiety nie chodzą na piwo sam na sam z innym mężczyzną, bo nie chcą w swoim partnerze niepotrzebnie wzbudzać zazdrości. Jeśli ona go kocha, będzie chciała być lojalna wobec niego.

Zaproś ją na spacer

To normalna propozycja, w której za bardzo się nie odsłaniasz. Jeśli ona jest wolna, z przyjemnością umówi się z tobą na spacer. Jeśli nie, to jej podświadomość każe ci odmówić, ponieważ za bardzo łączy spacer z romantyzmem.

Powiedz, że śniła ci się w nocy

Jeśli ona podejmie temat i zacznie z tobą flirtować, to znaczy, że jest wolna i możesz dążyć do czegoś więcej bez ryzyka.  Jeśli utnie temat, bo ma faceta, to dokończysz zdanie: śniło mi się, że pracowaliśmy w jednej firmie i było zabawnie.

Złap ją za rękę pod pretekstem krzywej ulicy

Idziecie razem przez miasto,  a ty nie wiesz, jak ją dotknąć, aby sprawdzić jej intencje? Złap ją za rękę, gdy będziecie szli po kostce brukowej. Robisz to, aby nie potknęła się w butach na obcasie, bo ta powierzchnia jest bardzo nieprzyjazna dla jej nowych szpilek. Jeśli po wszystkim będzie trzymała cię za rękę, to masz odpowiedź.

Skomentuj jej jakieś zdjęcie przed nim

Zobaczysz, jak ona zareaguje na twój komentarz, jeśli go polubi i rozpocznie z tobą dyskusję, to znaczy, że on nie jest jej facetem. Pamiętaj, aby komentarz był komplementem. Np. zawsze twierdziłem, że w tym kolorze wyglądasz najlepiej i nie miałbym nic przeciwko, abyś częściej się tak ubierała. Niby z jajem, ale też z podtekstem. Ona może podjąć dyskusję, wtedy wiedz, że jest wolna, nie będzie flirtowała z tobą na oczach swojego faceta. Albo w ogóle nie zareagować, ale nie ośmieszysz się, bo nie napisałeś nic złego.

Dodaj komentarz