Miłość i związki

Boisz się odrzucenia? Postaw sobie cele

Boisz się odrzucenia

Strach przed odrzuceniem to twój największy sabotażysta. Ty chcesz umówić się z kobietą, która bardzo ci się podoba, ale słuchasz wewnętrznego krytyka, który mówi, że ona nie będzie zainteresowana spotkaniem.  Boisz się odrzucenia? Postaw sobie cele.

Nigdy nie odmawiaj, gdy ona proponuje spotkanie

Ona cię zaprasza, więc to dla ciebie doskonała sposobność do spotkania. Pomyśl, nie musisz sam nic proponować, licząc się z możliwością odrzucenia. Ona z pewnością nie powie ci nic chamskiego i jest z ciebie bardzo zadowolona, skoro chce się zobaczyć. Korzystaj z okazji i zwyczajnie się zgódź. Możesz odpisać: dobra, spotkajmy się. Nie musisz od razu tryskać optymizmem, ale zwyczajnie się zgodzić.  A gdy ci nie pasuje, zwyczajnie zaproponuj inny termin. Np. jestem w pracy, więc nie pójdę z tobą do kina o 18, ale może po 20 wpadłabyś do mnie na jakiś film?

Bądź dla niej miły i zachęcaj do przejęcia inicjatywy

Np. zawsze odpowiadaj w miły sposób i od razu. Gdy ją widzisz, uśmiechnij się, mocno przytul i pocałuj w policzek.  Rzuć czasem jakiś komplement, to ją zachęci do przejęcia inicjatywy. Kto wie, może sama cię złapie za rękę, obejmie, pocałuje i będzie dążyła do seksu.  Tylko musisz pamiętać o tym, aby stworzyć przyjazny klimat. Zero wzbudzania zazdrości, zero złośliwych uwag i olewania.

Pomagaj jej, gdy prosi o pomoc

Jeśli ona prosi cię o pomoc w jakiejś sprawie, a możesz jej udzielić, to zwyczajnie okaż jej wsparcie. Doradź, który komputer kupić, gdzie szukać danej części etc.  Kobiety potrafią to docenić, a i ty zyskujesz okazję do rozmowy z nią, spotkania etc.

Odpisuj, gdy sama pisze

Ona o coś zapytała? Wszystko jedno, o co, odpisz od razu bez zbędnej zwłoki. Kobiety doceniają fakt, że jesteś kulturalny i nie olewasz ich wiadomości. Pamiętaj, sama napisała, więc nie może cię odrzucić. Chyba lepiej, aby sama wykazywała większą inicjatywę, a zwłoka w odpowiedzi zniechęca ją do wychodzenia z inicjatywą.

Odbieraj telefon, gdy dzwoni

Jeśli akurat siedzisz w pracy z szefem, to przynajmniej oddzwoń. Zobacz, ona sama chce z tobą pogadać, więc nie ryzykujesz żadnego odrzucenia. Nie ma czego się bać. Odebranie telefonu to wyraz kultury, a nie wyznanie miłości.

Odwzajemniaj przytulanie i pocałunki

Jeśli ona okazuje ci czułość, nie możesz po prostu stać jak kołek. Obejmij ją ramieniem, odwzajemnij pocałunek, powiedz, że to miłe. Zobacz, gdy zachęcisz ją do dotyku, będzie ci przyjemnie bez podejmowania ryzyka. Musisz tylko wysłać jej pozytywną odpowiedź zwrotną.

Gdy jest na ciebie napalona i ty też masz ochotę, nie unikaj seksu

Ona cię całuje, gdy leżycie przytuleni? Dostałeś całusa w szyję? To pocałuj ją w usta, jeśli ona włoży ci ręce pod koszulkę, to działaj dalej. Nie unikaj seksu, bojąc się odrzucenia. Będzie wam ze sobą naprawdę dobrze. Udany seks równa się zbliżenie wywołane przez silny pociąg fizyczny.

Dodaj komentarz