Miłość i związki

Błędy, które oddalają cię od związku

problemy w związku

Mężczyźni często mniej lub bardziej świadomie popełniają błędy, przez które relacja z kobietą zupełnie się nie układa. Oni chcieliby związku i miłości, a robią wszystko, by ją do siebie zniechęcić. Oto błędy, które oddalają cię od związku. Pod żadnym pozorem ich nie powielaj.

Problemy z odpisywaniem na wiadomości

Nie odpisujesz na wiadomości lub robisz to po kilku godzinach. Sam kopiesz pod sobą dołek. Ona uważa, że jesteś niezainteresowany. To absolutnie nie buduje twojej atrakcyjności w jej oczach. Może i pomyśli o tobie parę razy w ciągu dnia, ale na zasadzie: co ten idiota znowu wymyślił? Nie chce odpisywać, to niech spada na drzewo. Pójdę się pobawić do klubu z przyjaciółką.

Odmawianie spotkań

Jeśli ona proponuje spotkanie, a ty odmawiasz, aby nie wyjść na łatwego i zbyt dostępnego, to możesz się z nią nigdy więcej nie zobaczyć. Ona zwyczajnie już cię nie zaprosi, ani do ciebie nie napisze. Na domiar złego może zacząć ignorować twoje propozycje w ramach odwetu.

Opowiadanie o innych kobietach jako twoich obiektach zainteresowania

Nie rób jej tego. Wzbudzanie zazdrości jest bardzo nie na miejscu. Myślisz, że ona dostanie furii albo zacznie się do ciebie tulić, abyś jej nie zostawił dla innej. Ona nie zrobi prawdopodobnie żadnej z tych rzeczy, uda, że jej to nie obchodzi.  Przez to, że mówisz jej o innych kobietach, ona w ogóle do ciebie nie pisze, nie dzwoni, nie proponuje spotkań, nie jest dla ciebie miła i czuła.  Jak chcesz, aby cię przytulała i całowała, nie opowiadaj jej, że spotykasz się z inną.  Toż to czysta głupota i samobójstwo. Jak ona ma okazywać ci zainteresowanie, skoro rzekomo jest inna kobieta na horyzoncie?  Sam pozbawiasz się jej zainteresowania i wbijasz sobie samobója.

Chłód i brak czułości                     

Jak jesteś dla niej chłodny, to ona nie domyśli się, że czekasz, aby cię przytuliła. Ona myśli, że jesteś na nią zły i przytulając cię, wzbudzi w tobie agresję. Nie będzie ryzykowała ataku, dlatego też będzie chłodna. Okaż jej czułość na początku spotkania, bądź miły, to może w trakcie też coś zrobi.

Nadmierne czekanie na kobiecą inicjatywę i bycie zdobywanym

To zmora dzisiejszych czasów. Facet w ogóle nic nie robi, tylko czeka, aby za nim latać.  Kobieta ma go zdobywać. Zagadywać, proponować spotkania, dotykać. To trochę nie najlepsze podejście, bo Polki nie są aż tak nastawione do bycia stroną prowadzącą relację.  Jak facet na wszystko czeka, to wydaje im się, że mu nie zależy.

Ona chce żelków, a nie spotkania ze mną

Przecież można je wręczyć podczas spotkania, zyskujesz świetny pretekst. Niestety, faceci panikują, że kobieta ich nie chce, zależy jej tylko na konkretnej rzeczy. Zupełnie nie wyłapują podtekstów. To strasznie utrudnia komunikację.

Ona proponuje spotkania w zbyt luźny sposób

Obojętnie jak to robi, ważne, że sama czasem coś proponuje, więc jej zależy. Bądź realistą. Jakby nie chciała się spotkać, to by nie proponowała. Chce się spotkać, bo jej na tobie zależy. Proste i logiczne.

Chodzisz na wesele z inną kobietą

Powinieneś zaprosić ją, a nie swoją koleżankę. Inaczej pokazujesz jej, że zupełnie się z nią nie liczysz. Zapomnij o czułościach i inicjatywie z jej strony. Ona nie będzie ci okazywała miłości i głębszych uczuć, bo widzi, że nie warto.

Na szczęście każdy z tych błędów można naprawić i w końcu dojść do celu. Wystarczy odrobina odwagi, samozaparcia i motywacji do działania.

Dodaj komentarz