Opinie Świat mody

Bielizna Fauve sezonu wiosna lato

bielizna-fauve-sezonu-wiosna-lato

Kolekcja na sezon wiosna-lato 2013 skupia się wokół motto: Oriental Famme. – egzotyczne kwiaty, japońskie ogrody oraz motywy geometryczne. Kolorystyka obejmuje delikatne odcienie oraz silne akcenty w orientalnej stylistyce. Jednak ponad wszystkim jest idealne dopasowanie zgodne z elementarnymi zasadami brafittingu.

Nadszedł czas by otworzyć drzwi do bogactwa kryjącego się wewnątrz Ciebie. Szlachetne materiały, wyrafinowane koronki, perfekcyjne wykończenia – klasa, jakość i bogactwo, które warto schować przed całym światem. Niczym skarb ukryty za drzwiami sejfu, zabezpieczony, nieosiągalny dla innych. Mój skarb, którym będę cieszyć się każdego dnia.

Fauve – ekskluzywna marka grupy Wacoal Eveden, która dzięki wyrafinowanej stylistyce, uwodzi rzesze kobiet kochających luksus, ekskluzywne dodatki i najwyższej jakości materiały. Kobieta Fauve jest elegancka i zmysłowa. Kocha niezależność i jest pewna siebie. Oferta marki Fauve obejmuje rozmiar biustonoszy: 65-90 D-GG. Wspaniałe tkaniny oraz wyjątkowy komfort oferowany przez Fauve, wabi kobiety do labiryntu wyobraźni. Wysoka jakość idzie w parze z dbałością o najdrobniejszy szczegół, aby stworzyć idealnie dopasowaną bieliznę, tak piękną, że daje ci pewność siebie i pozwala zmienić się w kogoś, o byciu kim kobiety mogą czasem tylko pomarzyć.

źródło materiałów: fashionPR.pl

Fauve

Dodaj komentarz