Seks

Bielizna erotyczna na walentynki – jak czuć się w niej komfortowo?

bielizna erotyczna

Dainis Graveris z Unsplash

Bielizna erotyczna na walentynki cieszy się co roku ogromną popularnością. Gdy zbliża się Dzień Zakochanych, zaczynamy zastanawiać się, jak go urozmaicić. Organizujemy romantyczną kolację, zabieramy ukochaną osobę do kina lub wyjeżdżamy razem do hotelu w malowniczym zakątku Polski. Niezależnie od tego, jakie atrakcje zaplanujesz dla ukochanego mężczyzny, seksowna bielizna też się przyda. Jak czuć się w niej komfortowo?

Spis treści:

  1. Jak zmysłowa bielizna rozbudza męską wyobraźnię?
  2. Jak czuć się komfortowo w bieliźnie erotycznej? Działaj metodą małych kroków!
  3. Marzy ci się seksowna bielizna? Przegnaj kompleksy ze swojej głowy!
  4. Jak koronkowa bielizna zbliża partnerów?
  5. Bodystocking czy bielizna ouvert? Jakie zmysłowe zestawy masz do wyboru?
  6. Pończochy jako męski fetysz – jak je wykorzystać w praktyce?
  7. Zmysłowa bielizna uzależnia!

Jak zmysłowa bielizna rozbudza męską wyobraźnię?

Niewątpliwie słyszałaś o badaniach naukowych, że mężczyźni to wzrokowcy. Reagują oni dość mocno na bodźce wizualne. W związku z tym bielizna erotyczna rozpala ich wyobraźnię do czerwoności i sprawia, że nie tylko nie mogą oderwać od nas oczu, ale też narasta w nich pożądanie. Nie ma przy tym znaczenia, jaki rozmiar nosisz. Bardzo często kompleksy ograniczają nas przy wyborze zmysłowego kompletu. Z jednej strony ten bardzo nam się podoba, z drugiej boimy się reakcji partnera. Warto jednak pamiętać o tym, że ta praktycznie zawsze jest pozytywna. Jeśli bielizna seksowna przekona cię do zakupu, z pewnością z czasem poczujesz się w niej jak w drugiej skórze. Ba, koronkowy stanik czy gorset doda ci pewności siebie. Najtrudniej jednak jest się przełamać do noszenia czegoś odważniejszego niż zazwyczaj.

seksowna bielizna
dusan jovic z Unsplash

Jak czuć się komfortowo w bieliźnie erotycznej? Działaj metodą małych kroków!

Bielizna erotyczna stanowi prosty sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Nie musisz godzić się na nic, co narusza twoją strefę komfortu. Na rynku można bowiem znaleźć zmysłowe zestawy stworzone na miarę różnych potrzeb. Jeśli krępuje cię myśl o założeniu majtek ouvert, to na początek wybierz seksowną koszulkę nocną. Możesz też kupić czarną, kryjącą bieliznę i dopełnić swoją stylizację koronkową maską, która nasuwa skojarzenia z ekranizacją 50 twarzy Greya. Z czasem prawdopodobnie przekonasz się do dalszych eksperymentów z bielizną. Jeśli jednak coś wyraźnie ci nie odpowiada, nie musisz tego wybierać. Masz do wyboru wiele innych opcji.  Jedne kobiety kochają bodystocking, drugie wybierają bieliznę ouvert, a trzecie strój seksownej pielęgniarki. Tylko od nas zależy, w jakim kierunku pójdą nasze erotyczne stylizacje.  Te bez problemu zamówisz w sklepie Sekrecik.pl.

zmysłowa bielizna
ERNEST TARASOV z Unsplash

Marzy ci się seksowna bielizna? Przegnaj kompleksy ze swojej głowy!

Jak czuć się komfortowo w bieliźnie erotycznej? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kompleksy, które nas ograniczają. Często mamy ochotę nieco zaszaleć, np. wybierając bodystocking, ale z tyłu głowy pojawiają się krytyczne uwagi, które wcale nie są nasze. Np. koleżanka ze studiów kiedyś wypomniała nam nadwagę. W rezultacie czujemy się niekomfortowo we wszystkim, co może podkreślać fałdki na brzuchu. Pytanie jednak, czy te rzeczywiście istnieją, a nawet jeśli, to czy naprawdę stanowią dla nas problem? Pamiętajmy o tym, że krytyczne uwagi innych zazwyczaj mają nam dopiec. Ktoś dowartościowuje siebie, wbijając szpile innym ludziom. Kobiety często wypominają sobie mankamenty urody, aby obniżyć samoocenę atrakcyjniejszej koleżance. Potem, gdy na horyzoncie pojawia się seksowna bielizna, chcemy ją wypróbować, ale ostatecznie tego nie robimy, bo ktoś nam wmówił, że mamy za mały biust, za duże pośladki i sporą nadwagę. Niestety, nasze kompleksy wpływają także na życie erotyczne, wprowadzając w stan spięcia i utrudniając tym samym osiągnięcie orgazmu. Przyglądając się im z bliska i odrzucając myśli, które nie są nasze, możemy otworzyć się na nowe rozwiązania.

koronkowa bielizna
Yohann LIBOT z Unsplash

Jak koronkowa bielizna zbliża partnerów?

Bielizna erotyczna na walentynki stanowi wspaniały prezent dla obojga partnerów.  Koronkowy zestaw czy zmysłowe body podkreślające kobiece kształty – wszystko to potrafi wznieść nasze życie seksualne na zupełnie inny poziom. Sprzyja też budowaniu wzajemnego zaufania i bliskości między partnerami. Gdy otwieramy się i stajemy przed ukochanym w stroju seksownej pokojówki, niemal zawsze spotykamy się z akceptacją. Pozytywna reakcja partnera pozwala natomiast pogłębić relację i sprzyja dalszemu eksperymentowaniu.  Czasem jednak seksowna bielizna sprawia, że czujemy się w niej zbyt odważnie. W takiej sytuacji warto ją kupić nieco wcześniej i pochodzić w niej po domu, gdy akurat jesteśmy same. Z czasem oswoimy się ze swoim ciałem obleczonym jedynie półtransparentną koronką.

koronkowy stanik
Arren Mills z Unsplash

Bodystocking czy bielizna ouvert? Jakie zmysłowe zestawy masz do wyboru?

Zmysłowa bielizna jest dziś dostępna w wielu ciekawych wariantach. To otwiera przed nami morze możliwości, ale też okazji do eksperymentowania.  Bodystocking, dostępne m.in. na stronie Sekrecik.pl, to body, które posiada lekko pończoszany charakter za sprawą materiału, z jakiego zostało wykonane. Tego typu bielizna mocno eksponuje kobiecą sylwetkę, przy okazji odkrywając co nieco. Kobiety, które czują się pewne siebie, od razu mogą sięgnąć po bodystocking. Inne mają do wyboru seksowne gorsety, które podkreślają kobiece kształty, w tym smukłą talię i krągły biust. Możemy też sięgnąć po koronkowy stanik i majtki, taki zestaw nieco odkrywa, ale też pozostawia sporo miejsca dla wyobraźni partnera. Ostatnio dużą popularnością cieszą się seksowne stroje pielęgniarki, pokojówki, policjantki etc. Takie erotyczne przebieranki niewątpliwie pomogą przegnać rutynę z sypialni. Do dyspozycji mamy także seksowne koszulki nocne. Warto od nich zacząć, gdy nie czujemy się jeszcze tak odważne, aby eksperymentować ze strojami erotycznymi. Bielizna ouvert to taka z ułatwionym dostępem. Jeśli chcesz zaskoczyć partnera, sięgnij po stanik z otwartą miską czy majtki ze specjalnym otworem.

Pończochy
Artem Labunsky z Unsplash

Pończochy jako męski fetysz – jak je wykorzystać w praktyce?

Chcesz sprawdzić, jak będziesz czuła się w bardziej seksownym stroju? Na początek możesz wybrać bardziej zachowawczy komplet bielizny, a następnie urozmaicić go, sięgając po koronkową maskę i pończochy. Czy wiesz, że jednym z najczęściej spotykanych fetyszy wśród mężczyzn są kobiece nogi obleczone w rajstopy czy pończochy? Te mogą być gładkie lub posiadać ciekawy print. Niewątpliwie tego typu akcesoria podwyższają temperaturę w sypialni i dodają pewności siebie.

Zmysłowa bielizna uzależnia!

Bielizna seksowna jest dla każdej z nas. Możemy ją nosić, niezależnie od tego, czy mamy rozmiar XXS czy XXXXL. Trzeba tylko sięgnąć po odpowiedni model. Bielizna erotyczna sprawia, że każda z nas wygląda zmysłowo i atrakcyjnie. Musimy tylko wyprzeć z głowy kompleksy, które ktoś nam zaszczepił, podwyższając własną samoocenę. Gdy przekonamy się do zmysłowych kompletów, z czasem też zaczniemy czuć się lepiej w swoim ciele i utwierdzimy się w przekonaniu, że przekazano nam fałszywe opinie, które nas krępowały. Zyska na tym nasze życie erotyczne i relacja z partnerem. Z czasem zmysłowa bielizna stanie się stałym elementem planów zakupowych.  Ciekawe stroje erotyczne, które różnią się stylistyką, znajdziesz w butiku erotycznym Sekrecik.pl. Ten oferuje dyskretną dostawę, dlatego nie musisz obawiać się, że przesyłka trafi w niepowołane ręce. Do zamówienia ze zmysłową bielizną możesz dorzucić także powieść erotyczną lub poradnik, który dostarczy ci cennych inspiracji. Sekrecik.pl posiada też dział drogeryjny, który warto odwiedzić przy okazji robienia zakupów na walentynki.

Dodaj komentarz