Boże Narodzenie 2018 Styl życia

Benefit Punch Pop błyszczyk do ust

benefit punch pop błyszczyk do ust

Nie tylko pomadki to prawdziwi sprzymierzeńcy kobiet, szminki wprawdzie wspaniale podkreślają nasze atuty, ale czasem chcemy zaakcentować usta w nieco delikatniejszy sposób. Wówczas nieocenione są błyszczyki. Tego rodzaju kosmetyki dzięki temu, że odbijają światło, optycznie powiększają wargi, nadając im zdrowy wygląd. Jak sprawdził się Benefit Punch Pop błyszczyk do ust?

benefit punch pop błyszczyk do ust

Pigmentacja

Benefit Punch Pop błyszczyk do ust szybko skradł serca naszych redaktorek, a wszystko to przez to, że w jego przypadku efekt końcowy można stopniować. Jeśli chcemy zapewnić sobie delikatną mgiełkę koloru i wspaniały blask, wystarczy jedna warstwa produktu. Dokładając kolejne, budujemy wyraźniejszy odcień. Możliwość stopniowania efektu to niewątpliwie zaleta testowanego kosmetyku.

benefit punch pop błyszczyk do ust

Trwałość

Błyszczyki nie należą do kosmetyków, które charakteryzują się szczególną trwałością. Benefit Punch Pop utrzymuje się na wargach stosunkowo długo, ale podczas jedzenia ściera się równomiernie. Niemniej pod względem trwałości wyróżnia się na tle innych tego rodzaju produktów. W związku z tym jeśli szukasz błyszczyka, którego nie trzeba co chwila dokładać na usta, to ten z pewnością przypadnie ci do gustu.

benefit punch pop błyszczyk do ust

Nawilżenie

Benefit Punch Pop błyszczyk do ust wspaniale nawilża usta. To jeden z tych kosmetyków, który nie tylko podkreśla naszą urodę, ale też pielęgnuje naskórek.  Nie jest to efekt tymczasowy. Po użyciu błyszczyka Benefit wargi są jedwabiście gładkie i przyjemnie miękkie w dotyku. To kosmetyk wprost idealny na sezon grzewczy, gdy suche powietrze w biurze wyciąga z naszych ust wodę, prowadząc do ich pierzchnięcia.

benefit punch pop błyszczyk do ust

Wykończenie

Benefit Punch Pop błyszczyk do ust nie zawiera żadnych połyskujących drobinek, w tym brokatu. Pozostawia na ustach mokre, lustrzane wykończenie, dzięki któremu wargi odbijają światło i sprawiają wrażenie optycznie większych oraz pełniejszych.

Odcienie

Do wyboru mamy 5 modnych, twarzowych odcieni: Mango, Rose, Cherry, Orchid, Poppy Pink.

Benefit Punch Pop błyszczyk do ust – aplikacja

Błyszczyk ma postać tubki, w którym zanurzono tradycyjny, gąbeczkowy aplikator. Nakładanie kosmetyku jest proste. Bez trudu dokładnie pokryjemy usta warstwą błyszczyka Benefit.

Cena i dostępność

Błyszczyki Benefit są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym na jej stronie internetowej, gdzie kosztują 95 zł.

Komentarze (3)

pati25

5 lat temu

Błyszczyki i pomadki to ulubione kosmetyki do ust.Mam ich kilka.Ten proponowany chętnie bym wypróbowała.Ale cenna trochę wysoka

dulcynea

5 lat temu

Lubię kosmetyki do ust i często je kupuję , bo ciągle szukam mojego ulubionego . Mam zawsze sporo szminek , błyszczyków , pomadek ochronnych , wazelin-balsamów do ust. I zawsze chętnie kupuję następne 🙂
Dla mnie mango 🙂

Zostaw komentarz