Miłość i związki

Atrakcyjność to nie tylko wygląd – co sprawia, że pociągasz facetów?

kobieta

Wyobraź sobie, jaki byłby świat, gdyby ludzie opierali się tylko na wyglądzie zewnętrznym innych. Trudno byłoby zweryfikować na tej podstawie prawdziwy charakter drugiej osoby. Na atrakcyjność składa się wiele cech i nie należą do nich tylko piękne włosy czy perlisty uśmiech i długie nogi. Atrakcyjność to nie tylko wygląd. Co takiego sprawia, że pociągasz facetów i wzbudzasz zazdrość innych kobiet?

Niski głos

Niektórzy zwracają szczególną uwagę na głos drugiej osoby. Niski wokal jest bowiem uznawany za niezwykle seksowny, nie tylko w przypadku mężczyzn, ale kobiet również. Można zakochać się w czyimś głosie, o czym świadczy popularność wielu wokalistek i wokalistów. Walory głosowe mogą przyćmić inne cechy, a już na pewno zrobią większe wrażenie niż krzyki czy piski, tak utożsamiane z energicznymi kobietami.

Hobby

Pasje są częścią naszej osobowości. Im bardziej oryginalne, tym bardziej interesujące dla płci przeciwnej. Osoba, która ma ciekawe hobby, staje się atrakcyjniejsza w oczach innych. Kobiety, które mogą się pochwalić niebanalnym hobby, mają większe powodzenie u mężczyzn. Po raz kolejny więc podkreślamy, że warto robić w życiu coś więcej poza pracą i codziennymi obowiązkami.

Kultura osobista

Dobre maniery zawsze i wszędzie będą w cenie. Nie ma sytuacji, w której kultura osobista by się nie przydała. Zachowanie świadczy o naszym wychowaniu i nas samych. Kobieta potrafiąca się odpowiednio zachować, niezależnie od sytuacji, będzie postrzegana jako kulturalna. A to pociąga facetów, którzy w takiej osobie widzą potencjalną partnerkę życiową, przed którą nigdy nie będą musieli się wstydzić.

Inteligencja

Inteligencja może okazać się bardziej atrakcyjna niż wygląd zewnętrzny. Dlaczego? Panowie lubią kobiety mądre, których interesuje coś więcej niż kolor paznokci, modny w tym sezonie. Kobiety używające rozumu potrafią oczarować nie tylko pięknym spojrzeniem. Dlatego wiedza stanowi jedno z cennych narzędzi, które zdecydowanie warto wykorzystywać.

Poczucie humoru

atrakcyjnośćAtrakcyjność to również poczucie humoru. No cóż, świat byłby smutny i brzydki bez odrobiny uśmiechu i dystansu. Ten także postrzegany jest w kategoriach atrakcyjności, jako ważna cecha. Facet nie chciałby nudnej i zbyt poważniej kobiety, a z humorem łatwiej i przyjemniej przechodzi się przez wspólne życie.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz