Anastasia Beverly Hills pomada do brwi Blonde

Anastasia Beverly Hills to jedna z najpopularniejszych marek specjalizujących się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Specyfiki tej marki uchodzą za kultowe i stanowią obiekt pożądania milionów kobiet na całym świecie. Jak w testach redakcyjnych wypadła Anastasia Beverly Hills pomada do brwi Blonde?

Kolor

Anastasia Beverly Hills pomada do brwi Blonde jest to jasny brąz, który jest umiarkowanie ciepły. Sprawdzi się w przypadku kobiet, które mają złocisty odcień włosów. Przy bardzo chłodnym blondzie może się delikatnie odznaczać. Kosmetyk na szczęście nie zawiera miedzianych ani zielonkawych tonów. Na brwiach prezentuje się znakomicie.

Wykończenie

Anastasia Beverly Hills pomada do brwi Blonde bardzo ładnie zastyga po aplikacji, nie musimy się zatem obawiać, że produkt będzie mokry i łatwo ulegał roztarciu przy odgarnianiu włosów z czoła.

Pigmentacja

Anastasia Beverly Hills pomada do brwi Blonde jest bardzo mocna, dlatego kosmetyk bardzo ładnie przyciemnia brwi, nadając im wyrazu. Produkt sprawdzi się też przy zamalowaniu ubytków w łuku brwiowym, gdyż zapewnia naturalny efekt.

Trwałość

Anastasia Beverly Hills pomada do brwi Blonde utrzymuje się aż do wieczornego demakijażu, schodzi dopiero wskutek kontaktu z płynem micelarnym. W ciągu dnia nie rozmazuje się poza łuk brwiowy, więc nie musimy obawiać się wpadki.

Aplikacja

Najlepiej dokonać jej specjalnym, skośno ściętym pędzelkiem do brwi. Pozwala on na precyzyjną aplikację produktu i uzyskanie naturalnego efektu.

Cena i dostępność

Pomada do brwi Anastasia Beverly Hills jest dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 99 zł.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ