Kultura Styl życia

Amerykański książę – Sierra Simone

Amerykański książę

Amerykański książę to drugi tom serii Nowy Camelot autorstwa Sierry Simone, autorki bestsellerowych romansów i  powieści erotycznych.  To powieść, która wzrusza i dogłębnie porusza czytelnika. Ujawniono w niej bowiem sekrety i szczegóły zawiłego romansu Embry`ego i Asha.  To zupełnie nowy sposób na ukazanie atmosfery pożądania, zazdrości i miłości. To uczucie w nowej odsłonie, jakiego nie znacie.

Odbicie Greer

Embry udaje się na tajną misję, które niesie ze sobą liczne zagrożenia. Jest jednak gotowy oddać życie, by uwolnić Greer. Kobieta została uwięziona i w każdej chwili może zostać zgwałcona przez wrogie siły.  Embry staje na wysokości zadania i w ostatniej chwili doprowadza do uwolnienia Pierwszej Damy.  Niestety, od momentu odzyskania wolności życie głównych bohaterów nie przeobraża się w sielankę.  Embry, Ash i Greer muszą stawić czoła nowym wyzwaniom, jakie niosą skrywane przez nich sekrety.

Nietypowy związek

Tych troje tworzy dość nietypowy i kontrowersyjny związek. Życie w trójkącie nie jest jednak łatwe, bo zawsze jedna ze stron czuje się pominięta, co rodzi zazdrość.  Czy będą potrafili  sobie zaufać na tyle, by uporządkować pewne sprawy i żyć w szczęśliwym, pełnym szacunku związku?

Amerykański książę to powieść erotyczna inna niż reszta. Aby ją przeczytać, należy zapomnieć o uprzedzeniach i otworzyć się na nowe doznania. Sierra Simone ukazuje nam historię pełną brutalności i namiętności. Amerykański książę to książka, która momentami gorszy przez przekraczanie pewnych granic i przełamywanie społecznego tabu.  Akcja rozgrywa się bardzo szybko. Amerykański książę to książka, którą można przeczytać w jedno popołudnie, ponieważ ciągle nas czymś zaskakuje.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz