Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Allies of Skin 1a All Day Pollution Repair Mask

Allies of Skin 1a All Day Pollution Repair Mask

Czy wiesz, że zanieczyszczenia, które unoszą się w powietrzu, wpływają niekorzystnie nie tylko na twój układ oddechowy, ale też skórę? Smog przyspiesza procesy starzenia się, w rezultacie na naszej twarzy szybciej pojawiają się zmarszczki. Na szczęście z wolnymi rodnikami, które odpowiadają za te niekorzystne zmiany, można walczyć.  Allies of Skin 1a All Day Pollution Repair Mask  to pierwsza na świecie maska, która chroni skórę przed zanieczyszczeniami. Jej skoncentrowana, silnie działająca formuła została tak opracowana, aby substancje aktywne uwalniały się w miarę upływu czasu. W rezultacie składniki czynne zwalczają stany zapalne i odmładzają skórę.

 Szybka regeneracja skóry twarzy

Nasze redaktorki miały przyjemność przetestować tę absolutnie wyjątkową maskę do twarzy. Pomimo iż mamy do czynienia z kosmetykiem o skoncentrowanej, bogatej formule, to wchłania się on naprawdę bardzo dobrze. Pod tym względem zachowuje się jak tradycyjny krem na dzień.  Zauważyłyśmy, że Allies of Skin 1a All Day Pollution Repair Mask  wykazuje silne działanie regenerujące. Już po kilku użyciach skóra znajduje się w dużo lepszej kondycji. Znikają suche skórki, cera odzyskuje zdrowy odcień i zachwyca promiennym wyglądem.

Allies of Skin 1a All Day Pollution Repair Mask

 Silne właściwości ujędrniające

Allies of Skin 1a All Day Pollution Repair Mask  bardzo dobrze nawilża oraz ujędrnia skórę twarzy. W rezultacie jest ona bardziej napięta, a zmarszczki mimiczne mniej widoczne.  Kosmetyk nie wywołał u nas żadnych niepożądanych reakcji. Jego formuła została starannie skomponowana.

 Maska, która chroni cerę przed zanieczyszczeniami środowiska

Regularne stosowanie omawianej maski niesie ze sobą liczne korzyści. Możemy cieszyć się miękką i gładką skórą bez śladów zmęczenia w postaci szarawego odcienia czy nadmiernej matowości. Cera staje się bardziej elastyczna, dzięki czemu wyglądamy młodziej.  Ponadto maska oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i chroni ją przed niepożądanym działaniem światła niebieskiego, na emisję którego jesteśmy nieustannie narażone.

Allies of Skin 1a All Day Pollution Repair Mask  jest dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora, gdzie zapłacimy za nią 475 zł.

Komentarze (4)

Goplana

2 lata temu

Taka oczyszczająca maska w polskich miastach może okazać się na wagę złota. Niestety, smog jest naszą codziennością.

Zostaw komentarz