Miłość i związki

9 rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach

atuty kobiet

Kobiety pragną podobać się mężczyznom, dlatego też przykładają ogromną wagę do swojego wyglądu. Zadbana twarz i ciało to jednak nie wszystko. Przedstawiamy 9 rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach.

Wyprostowana postawa

Pamiętasz, jak twoja mam krzyczała, żebyś przestała się garbić? Faceci też wolą, gdy mamy wyprostowaną postawę. Niestety, nie jest łatwo ją utrzymać, gdy przez pół życia garbiłyśmy się w pracy, szkole i na studiach.

10 rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach. Duże oczy

Mężczyźni mają słabość do dużych kobiecych oczu. Jeśli ty takowe posiadasz, jesteś szczęściarą. Wystarczy, że podkreślisz je czarnym tuszem do rzęs i voila. Właścicielki dużych oczu nie muszą wykonywać skomplikowanego makijażu, żeby wyglądać dobrze.

Wysoki ton głosu

Mężczyźni lubią w nas te cechy, które odróżniają nas od nich. Pod wpływem estrogenów kobiety mają wysoki ton głosu. Warto jednak podkreślić, iż należy nad nim panować i unikać nadmiernej piskliwości, która razi panów i sprawia, że nasze argumenty przestają być dla nich merytoryczne.

Rozwiane włosy

Mężczyznom podobają się rozpuszczone, lekko rozwiane włosy, za którymi my nie przepadamy. Kojarzą im się z naturalnością. Panowie lubią długie włosy, ponieważ podkreślają różnice płci i budzą w nich pierwotne instynkty. Kolor pukli to kwestia dyskusyjna. Każdy mężczyzna ma tutaj własne preferencje.

Delikatny makijaż

Mężczyźni doceniają nasze starania w postaci lekkiego make-upu. Klucz do sukcesu stanowi jednak umiar. Żaden facet nie lubi, gdy kobieta przesadza z tapetą. Nakłada grubą warstwę podkładu, pudru, kosmetyków do konturowania, skleja sobie rzęsy tuszem i do tego robi smoky eyes, a usta maluje na ostry kolor. To po prostu za dużo dla przeciętnego mężczyzny. Możesz pomalować mocniej oczy lub usta, ale nie przerabiaj siebie na lalkę Barbie.

Seksowne dodatki

Mężczyźni mają przeogromną słabość do szpilek, pończoch i koronkowej bielizny. Jeśli chcesz sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie, zakładaj od czasu do czasu powyższe dodatki. On będzie tobą jeszcze bardziej zachwycony niż zazwyczaj.

Gdy kobieta ma swoją pasję

Mężczyźni nie lubią kobiet bez hobby, które całymi dniami kontrolują ich i wypytują o każdy najdrobniejszy szczegół. Dlatego tak bardzo cenią sobie panie z pasją, które wracają po pracy i zajmują się sobą, nie napastując ich co 15 minut pytaniami: gdzie jesteś?

Gdy kobieta jest w stanie szybko przygotować się do wyjścia

Mężczyźni lubią zadbane kobiety, ale nie znoszą sytuacji, kiedy to zawsze muszą czekać 2 godziny, aż wybranka przygotuje się do wyjścia. Jeśli potrafisz przygotować się do wyjścia w 5 minut, z pewnością zostanie ci to poczytane jako atut.

Wyrozumiałość i brak fochów

Faceci mają serdecznie dość obrażalskich księżniczek, które ciągle strzelają fochy. Cenią sobie natomiast wyrozumiałość. Mężczyzna chce mieć świadomość, że nawet jeśli z rozpędu palnie coś nieprzemyślanego, nie zostanie to potraktowane jako koniec świata i powód do wielkiej afery. Zrównoważenie emocjonalne to dla panów absolutna podstawa.

Dodaj komentarz