Opowiadania erotyczne Seks

9 oznak seksualnego dopasowania

seksualne dopasowanie

Seksualne dopasowanie stanowi podstawę udanego związku. Prędzej czy później pary, które nie potrafią porozumieć się w kwestii erotycznych igraszek, dochodzą pod ścianę. Wbrew pozorom nie chodzi tutaj o Bóg wie co. Nie musisz być znawcą Kamasutry, a ona zachowywać się jak gwiazda porno. Nie wszystko musi wam wychodzić idealnie. Przedstawiamy 9 oznak seksualnego dopasowania.

Żadne z was nie odczuwa bólu

To bardzo ważne, bowiem, gdy seks sprawia wam ból, to znak, że macie jakiś problem zdrowotny, wadę anatomiczną lub wasze narządy płciowe do siebie nie pasują. Jeśli mężczyzna odczuwa ból, to zazwyczaj jest to stulejka lub jakaś infekcja intymna, którą można wyleczyć. U kobiet przyczyną bólu podczas seksu może być suchość pochwy – wtedy pomoże lubrykant, infekcja intymna – zniknie po zażyciu odpowiedniego leku lub niedopasowanie anatomiczne partnerów. Ta ostatnia kwestia przesądza o seksualnym dopasowaniu. Jeśli członek ostatecznie mieści się w pochwie, a kobieta odczuwa przyjemność i ani śladu bólu, to dobry znak. Bez anatomicznego dopasowania nie ma mowy o udanym seksie. Pochwa wprawdzie się rozciąga, ale gdy członek jest za gruby i za długi może pojawić się ból.

Macie podobne temperamenty

Przejawia się to chociażby w tym, jaki rodzaj pocałunków lubicie. Jeśli zarówno ty, jak i on lubicie całować się namiętnie, z języczkiem bez delikatniejszych wstępów, to znak, że do siebie pasujecie. O podobnym temperamencie świadczy też podejście do seksu. Jeśli sobie nie odmawiacie okazji do erotycznych igraszek lub robicie to naprawdę rzadko, gdy nie możecie, to znaczy, że pod względem podejścia do seksu jesteście podobni. O zbliżonym temperamencie świadczy też to, że np. żadne z was nie ma ochoty na stosowanie w sypialni przemocy. Lubicie natomiast się kochać i ogólnie jesteście otwarci na różne rzeczy z wyłączeniem tych, których nie lubicie. O braku seksualnego dopasowania świadczą częste namowy jednego z partnerów do BDSM, podczas gdy drugi nie ma na to najmniejszej ochoty.

Obydwoje lubicie to robić

Jeśli obydwoje lubicie się kochać, jedno nie musi drugiego namawiać na seks. Po prostu to wychodzi spontanicznie. Gdy mężczyzna wychodzi z inicjatywą i kobieta od razu na nią przystaje, to widać, że jesteście pod tym względem zgrani.

Kobieta po zostaje u ciebie i się do ciebie tuli, a tobie to nie przeszkadza

Jeśli dla jednej strony seks to seks, a potem następuje rozejście się każdego w swoją stronę, druga osoba zaś oczekuje wspólnego spania, to jest wam ze sobą mocno nie po drodze. Jeśli natomiast obydwoje lubicie spędzać ze sobą noc, tuląc się i leżąc obok siebie, to dobry znak.

Ona wciąż podtrzymuje z tobą kontakt

Gdyby dla niej seks z tobą był nie do końca taki, jak oczekuje, na pewno zerwałaby z tobą kontakt. Kobiety są pod tym względem bardzo proste. Gdy coś im nie pasuje, to unikają tego. Jeśli natomiast nie mają nic przeciwko powtórce, to będą podtrzymywać kontakt.

Lubicie swój dotyk

Czy lubisz, gdy ona ciebie dotyka? Czy gdy się do ciebie przytula lub całuje cię w policzek, odczuwasz z tego przyjemność? Czy ona poddaje się twojemu dotykowi, czy go unika? Jeśli obydwoje lubicie swój dotyk i postrzegacie go jako elektryzujący, to jesteście seksualnie dopasowani.

Czuć między wami wrzenie

W ogóle tego nie da się porównać do niczego innego. Gdy idziecie razem, rozmawiacie ze sobą, spędzacie razem czas, czuć między wami nie tylko bliskość emocjonalną, ale też seksualne napięcie. Nie umiecie spędzić wieczoru tylko na oglądaniu filmu, wcześniej czy później wspólna rozrywka i tak zakończy się seksem.

Robicie to bez słów

Nie chodzi o to, by nie wysyłać do siebie żadnych komunikatów, ale po prostu, gdy mężczyzna zaczyna całować i dotykać kobietę, ona wyczuwa, co się święci i obydwoje jesteście na to gotowi, dążycie do seksu i jest wam ze sobą bardzo przyjemnie.

Nie obwiniacie się nawzajem o niepowodzenia

Ona nie ma pretensji do ciebie, a ty do niej. Nie kłócicie się o seks, niczego sobie nie wypominacie. Pod tym względem umiecie zachować się w stosunku do siebie z ogromnym szacunkiem. Nawet nie odczuwacie żalu do drugiej osoby, że coś nie wyszło. To nie ma znaczenia, liczy się tylko ona.

Dodaj komentarz