Miłość i związki

8 rzeczy w wykonaniu facetów, przy których kobiety stają się zdystansowane

dlaczego kobiety są zdystansowane

Mężczyźni czasem zupełnie nie rozumieją kobiet. My możemy dokładnie to samo powiedzieć o facetach, którym nie wiadomo, o co chodzi.  Kosmiczne zachowanie, którego się nie spodziewamy, działa  mocniej niż chłodny prysznic.  Przedstawiamy 8 rzeczy w wykonaniu facetów, przy których kobiety stają się zdystansowane.

Nie wiadomo, o co mu chodzi

Mężczyźni często zachowują się w sposób, który trudno ogarnąć kobiecym, logicznym umysłem. On najpierw się z tobą spotyka jak z koleżanką. Później dąży do erotycznej relacji, potem znowu jest jak kolega, który nawet cię nie dotknie. Następnie znowu wykazuje zainteresowanie relacją damsko-męską. Trudno za nim nadążyć. Gdy kobieta nie wie, o co chodzi facetowi, nabiera dystansu. Sytuacja bowiem robi się dla niej potencjalnie niebezpieczna.

Urwany kontakt

On raz się odzywa, potem milknie na wiele tygodni. Masz wrażenie, że zupełnie o tobie zapomniał i chce urwać znajomość. Tymczasem tadam, on się odzywa kilka miesięcy później.  Kobieta w takiej sytuacji nie umie rozeznać się w sytuacji i nabiera dystansu.

Odmawianie spotkań

Jeśli mężczyzna odmawia spotkań, to kobieta jest przekonana, że nie jest zainteresowany kontynuowaniem znajomości. W tym przypadku tłumaczenia w stylu: bo ja mam tyle pracy, brzmią jak zwykła wymówka i tak też są traktowane. Skoro facet nie ma czasu, to trzeba dla własnego dobra nabrać trochę dystansu.

Brak czułości i jego chłód

Gdy facet jest jak sopel lodu, nie przytuli, nie pocałuje rano po wspólnej nocy, to kobieta domyśla się, że chodziło mu tylko o seks. Trudno, aby sama nagle zaczęła mu nadskakiwać i błaźnić się. Umiejętność nabrania dystansu to cenny dar. Dzięki niemu można uniknąć upokarzania się.

Wzbudzanie zazdrości

Nic nie działa na kobiety tak zniechęcająco jak wzbudzanie zazdrości. Gdy widzimy, że facet to robi, to nie tracimy czasu na robienie z siebie kretynki urządzającej awanturę. Nabieramy dystansu i zaczynamy żyć własnym życiem.

Brak komplementów

W takiej sytuacji nie czujemy, że facet traktuje nas jak kobietę. Żyjemy w XXI wieku i nie ma nic nadzwyczajnego w koleżeńskich relacjach między przedstawicieli odmiennych płci.  Skoro facet nie mówi komplementów, nie dotyka nas, to naprawdę trzeba być wróżką Sybillą, by odgadnąć, że traktuje nas jak kobietę, bo jego zachowanie na to nie wskazuje.

To tylko seks

Jeśli on ma takie podejście, to po co stawiać na bliskość? O wiele lepiej nabrać zdrowego dystansu i wtedy na chłodno przemyśleć wszystkie za oraz przeciw. Ocenić trafnie sytuację i tego się trzymać.

Brak szacunku i zrozumienia

Jeśli mężczyzna nie szanuje kobiety, wydzwania do niej pijany, aby postawić jej ultimatum: przyjdziesz do mnie teraz, albo to koniec, nieważne, że masz już swoje plany, to ona staje się zdystansowana. To naprawdę przykre, że on nie umie wykazać zrozumienia i ma bardzo przedmiotowe podejście do kobiet. Teraz ci każę, to przyjdziesz, ale  jak ty chcesz się spotkać, to nigdy nie mam dla ciebie czasu. Ba, nie chce mi się odpisywać na twoje wiadomości i oddzwaniać. Ale jak ci każę, to masz mnie słuchać, wpaść do mnie, bo jednak stwierdziłem, że mi się nudzi.  Z braku laku możesz mnie dzisiaj zabawić, mam gdzieś, że masz swoje plany. Masz je teraz zmienić.  To brak szacunku i zrozumienia, nic dziwnego, że kobieta nabiera dystansu.

Dodaj komentarz