Seks

8 rzeczy, na które narzekają kobiety w związku z seksem

dlaczego kobieta jest niezadowolona z seksu

Kobiety nie zawsze są zadowolone z seksu i wbrew pozorom nie chodzi tutaj o wielkość penisa, brak umiejętności akrobatycznych w łóżku etc. Panie mają mężczyznom co innego do zarzucenia. Oto 8 rzeczy, na które narzekają kobiety w związku z seksem.

Tylko pochwa

Jeśli dla mężczyzny liczy się tylko to, by jak najszybciej sobie ulżyć i znaleźć się w pochwie, to zdecydowanie nie jesteśmy zadowolone z takiego obrotu rzeczy. Nie lubimy też, gdy facet skupia się tylko na tej części ciała w trakcie gry wstępnej. Mamy mnóstwo innych ciekawych miejsc, które zasługują na uwagę. Piersi, szyję, uda, pośladki, brzuch, usta – one też są ultrawrażliwe na  pieszczoty.

Za mało czułości

Tak, to nam najbardziej doskwiera w sypialni.  Gdy facet w ogóle nie okazuje nam czułości. Zachowuje się tak, jakby umówił się z nami na jednonocną przygodę lub zadzwonił po wsparcie do agencji towarzyskiej. Seks bez czułości zdecydowanie nie jest fajny. Odpycha wręcz wiele kobiet. Pocałunki i przytulanie sprawiają, że czujemy się szczęśliwe podczas seksu. Kiedy ich brakuje, erotyczne igraszki tracą swój urok.

Brak gry wstępnej

Kobiety nie znoszą, gdy mężczyzna zmierza do celu, zapominając o grze wstępnej. Dla nas to bardzo istotne, bo bez niej nie umiemy się rozgrzać i potem sama penetracja nie jest zbyt przyjemna. Dlatego ważne jest, aby partner umiał się wstrzymać i pomyślał czasem o komforcie partnerki, zaspokajając jej potrzeby.

Męskie potrzeby najważniejsze

Tyle razy prosiłaś, żeby trochę dłużej cię całował, nie pomijał szyi, czasem złapał cię za pupę, ale on robi tylko to, co sam lubi. W łóżku zachowuje się jak typowy egoista. On lubi ostro, więc ma być ostro, nieważne, że tobie się to nie podoba.  Kobiety nie lubią, gdy mężczyzna je do czegoś zmusza i konsekwentnie pomija ich oczekiwania.

Brak dotykania podczas penetracji

Masz wrażenie, że on jest całkowicie pochłonięty penetracją? Cóż, nic dziwnego, że nie jest zadowolona. Kobiety lubią być przez mężczyzn dotykane także podczas penetracji. Zależy nam też na przytulaniu i pocałunkach. Szkoda, że to, co wcale nie stanowi Bóg wie czego, dla wielu facetów stanowi przeszkodę nie do przeskoczenia.

Brak przytulania po

Kobiety nie lubią, gdy mężczyzna kończy, po czym od razu kładzie się spać. Gdy nawet nas nie przytuli, nie pocałuje, nie powie nic miłego, to czujemy się źle i nie jesteśmy zadowolone ze wspólnie spędzonej nocy.

Brak komplementów

Kobieta lubi czuć się dla mężczyzny atrakcyjna. Nic dziwnego, że chcemy usłyszeć komplement z ust partnera. A gdy on nie pada, zaczynamy się irytować. Brak komplementów jest dla kobiet szczególnie dotkliwy. Może i jesteśmy nieco próżne, ale taka już nasza natura.

Niedocenianie starań

Kobiety lubią eksperymentować z seksowną bielizną, gorzej, gdy mężczyzna w ogóle nie dostrzega naszych starań. To jest bardzo zniechęcające do dalszej aktywności. Po co czegoś szukać w sklepach, wyciągając na shopping przyjaciółkę, skoro jemu jest zasadniczo wszystko jedno?

Dodaj komentarz