Seks

Te 8 rzeczy w łóżku robi mężczyzna, który szanuje kobietę

co robi mężczyzna szanujący kobietę

Seks to niezwykła przygoda i spora frajda dla obojga partnerów. Niestety, nie zawsze facet potrafi zachować się na poziomie, przez co twoja ochota na erotyczne igraszki spada na łeb, na szyję.  Te 8 rzeczy w łóżku robi mężczyzna, który szanuje kobietę.

Jest delikatny, chociaż mocno napalony

Faceta, którego należy kopnąć w tyłek, poznasz po tym, że jak jest napalony, to puszczają mu wszystkie hamulce i jest dla ciebie dość brutalny. Liczy się jak najszybsze zaspokojenie jego potrzeb. W rezultacie seks staje się bolesny, a ty wracasz do domu z siniakami. Mężczyzna, który szanuje kobietę będzie dla niej delikatny, pomimo tego, że jest mocno napalony. Liczy się bowiem dla niego także jej przyjemność. W życiu nie zrobiłby niczego, co mogłoby ją skrzywdzić. Z takim facetem chcesz się kochać często i namiętnie, bo czujesz się przy nim bezpiecznie.

Pyta wprost, na co masz ochotę

To świadczy o tym, że liczy się z twoim zdaniem i zależy mu na tym, abyś czerpała rozkosz z erotycznych igraszek.  Jeśli on zadaje takie pytanie, odpowiadaj szczerze. To doskonała okazja, aby wypróbować czegoś, co chodzi ci po głowie od dawna lub zmienić pozycję na taką, która wydaje ci się interesująca. Możesz też poprosić o więcej pieszczot konkretnej części ciała.

Po seksie mocno cię przytula, nie odsuwa się od ciebie

Mężczyzna, który szanuje kobietę, po erotycznych igraszkach mocno przytula kobietę, daje jej całusy, z pewnością nie odsuwa się od niej ani nie ucieka do komputera. Kobiety bardzo nie lubią, gdy facet ignoruje je po seksie. Czują się wówczas wykorzystane i niezadowolone ze wspólnej nocy, nawet jeśli wcześniej było bardzo fajnie.

W trakcie seksu mówi, że jesteś niesamowita

Kobiety lubią czuć się dla swojego faceta atrakcyjne, dlatego tak bardzo ważne są dla nich takie proste słowa. Dodają im pewności siebie i jeszcze mocniej je podniecają. Jeśli chcesz obudzić w niej namiętną kocicę, powiedz jej jakiś komplement.

Potrafi kochać się z tobą delikatnie i bardzo namiętnie, ale nigdy nie jest dla ciebie brutalny

Czasem masz ochotę na coś delikatniejszego i bardziej romantycznego, a kiedy indziej rozsadza cię namiętność. On potrafi się z tobą kochać tak i tak, dostosowując się do twoich potrzeb. Nigdy nie jest dla ciebie brutalny, nie bije cię i nie dąży do penetracji bez choćby krótkiej gry wstępnej.

Pyta, czy jest ci dobrze i wygodnie

Nie jesteś dla niego lalką z sex shopu, dlatego pyta, czy jest ci dobrze i wygodnie, bo nie chce ci zrobić krzywdy. To bardzo dobrze o nim świadczy. Nie jest egoistą i pragnie sprawić przyjemność także tobie.

Zaspokaja twoje potrzeby

Nie kręci nosem, że potrzebujesz dłuższej gry wstępnej, że prosisz go o to, aby cię więcej całował i przytulał w trakcie. Zdaje sobie bowiem sprawę, że kobiety mają nieco bardziej rozbudowane potrzeby. Chce, żebyś była szczęśliwa i zaspokojona.

Rozumie słowo nie

Nie chcesz analu, nie dąży do niego. Nie lubisz klapsów? Nie daje ci ich. Nie możesz uprawiać seksu, bo źle się czujesz, on nie nalega, nie obraża się, tylko cię przytula i normalnie z tobą rozmawia. Po tym poznasz, że on cię szanuje.

Dodaj komentarz