Miłość i związki

8 rzeczy, dzięki którym zapunktujesz u kobiety

jak zaimponować kobiecie

Mężczyźni często chcą wywrzeć dobre wrażenie na kobiecie, ale nie bardzo wiedzą, jak się do tego zabrać. W rezultacie bardzo się starają i zaliczają kolejne wtopy. To, co wydaje im się super pomysłem, któremu kibicują wszyscy koledzy, dla kobiety już tak miłe nie jest.   Przedstawiamy 7 rzeczy, dzięki którym zapunktujesz u kobiety.

Przytulanie

Kobiety uwielbiają być przytulane i to w różnych sytuacjach. Im więcej będziesz ją przytulał, tym lepiej oceni cię jako faceta. To taki gest, którym możesz oczarować kobietę już na pierwszej randce.  Jeśli chcesz przełamać pierwsze lody, po prostu ją przytul na powitanie i pożegnanie. Rób to za każdym razem, gdy się widzicie. A gdy wasza relacja nabierze rozpędu, możesz ją przytulać w pubie, obejmować w pasie podczas zakupów, oglądania filmu czy spaceru. Żadna pora nie jest zła na przytulanie. A dzięki temu prostemu gestowi sporo zyskujesz.

7 rzeczy, dzięki którym zapunktujesz u kobiety. Pocałunki

Kobiety lubią, gdy mężczyzna nie tylko je przytula, ale też całuje w usta lub w policzek. Nie wstydź się tego robić. Namiętny pocałunek w usta to nie tylko element gry wstępnej, ale też budowania erotycznego napięcia między wami także wtedy, gdy nie uprawiacie seksu. Pocałunek sprawia, że rozbudzasz jej apetyt na więcej. Kobieta widzi w tobie kochanka.

Kwiaty bez okazji

Kobiety lubią je otrzymywać bez okazji. Nie musisz od razu kupować bukietów i wysyłać ich pocztą kwiatową, ale jedną czerwoną różę możesz jej czasem kupić. Nie rujnuje to kieszeni, a sprawia, że kobieta czuje się adorowana i widzi w tobie świetnego faceta. Zaskocz ją kwiatami, być może żaden z poprzedników nie dawał jej róż nawet w Dzień Kobiet, urodziny czy Walentynki. Pokaż, że jesteś od nich lepszy i masz większą klasę. Po prostu przynieś różę bez okazji.

Komplementy

Spraw, by kobieta poczuła się przy tobie najpiękniejsza i wyjątkowa.  Panie często narzekają na swoich mężczyzn, że ci w ogóle nie mówią im miłych rzeczy. Cierpi na tym ich samoocena. Kobieta zastanawia się, czy stało się coś, że przestała być dla partnera atrakcyjna? Kiedyś prawił jej komplementy, a dziś nawet nie uważa nowej sukienki, której zazdroszczą wszystkie koleżanki. To jest właśnie różnica w postrzeganiu pewnych spraw przez kobiety i mężczyzn. Facet uważa, że przecież na pierwszej randce powiedział jej, że jest piękna i skoro z nią jest, to znaczy, że wciąż jej pragnie. Kobieta z kolei chce usłyszeć po raz dziesiąty coś miłego na swój temat. Musi być nieustannie utwierdzana w przekonaniu, że partner jej pożąda.

Romantyczne spacery

Kolejnym miłym gestem, którym mężczyzna może sporo zyskać w oczach kobiety, jest romantyczny spacer.  Znajdź ładny park w mieście, wały przy rzece, wybierz słoneczny dzień i zabierz swoją kobietę na spacer choćby zimą. Panie bardzo lubią takie gesty, ponieważ mężczyzna zaspokaja w ten sposób kobiecą potrzebę romantycznych przeżyć.

Kochanie się a nie mechaniczny seks

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że mechaniczny seks to czynność pozbawiona tej przyjemnej i elektryzującej otoczki. Kobiety uwielbiają grę wstępną, czułości, romantyczną atmosferę i przytulanie się po erotycznych uniesieniach. Jeśli chcesz zyskać miano idealnego kochanka, musisz spojrzeć na seks także z kobiecej perspektywy.

Najpierw randki, potem seks

Kobiety to nie Anastasia Steel i nie cieszy ich propozycja bycia 150. kochanką faceta. Bądźmy szczere – co to za przyjemność iść do łóżka z kimś, kto uprawia seks z każdą pierwszą lepszą kobietą, jaka się nawinie. Ani to nic wyjątkowego – w końcu przy takim facecie zaliczaczu nawet nie można poczuć się piękną. On nie ma specjalnie wyszukanych kryteriów przy wyborze partnerki.  Facet, który nie chce iść do łóżka na pierwszej randce, trzyma emocje na wodzy i po prostu umawia się na randki, jawi się jako dużo bardziej atrakcyjny od lokalnego Casanovy. Widać, że ten facet ma swój gust i własne kryteria. Przy nim można poczuć się wyjątkowo.

Wiadomości w ciągu dnia

Kobiety lubią, gdy mężczyzna wysyła im w ciągu dnia wiadomości, życzy miłego dnia, pyta, co porabiają. To sprawia, że jawi się jako ktoś naprawdę wyjątkowy. Wyróżnia się na tle mężczyzn i to w pozytywny sposób.

Komentarze (3)

Tess

3 lata temu

To wszystko pięknie wygląda na początku znajomości. Nie znam małżeństw 20 czy 30 letnich gdzie mąż pamięta na co dzień o takich zachowaniach. Nie znaczy, że nie kocha ale nie są wylewni. Mój mąż po pracy dzielił się tym co było i przytulał ale już kwiaty i komplementy miałam tylko od święta. Ale mogłam na nim polegać a to ważniejsze.

Irena

3 lata temu

Przytulanie mam każdego dnia. Tego akurat mi nie brakuje. To jest dla nas jak powietrze, na stałe wkradł się ten rytuał w nasz związek. Tak samo jak miłe słowa, komplementy, uśmiechy….
Kwiatów może nie dostaję za często, ale tego akurat mi nie brakuje, bo czułe słowa i gesty zastępują mi takie prezenty.
Romantyczne spacery również nam się zdarzają dosyć często, chociaż teraz zimową porą jak na chodnikach jest chlapa to nie chce nam się wychodzić. Ale jak pogo0da jest ładna, to nawet do sklepu wolimy się przejść piechotką, spacerując uliczkami naszego miasteczka 🙂

Mindi

3 lata temu

Rozmarzyłam się, byłoby miło gdyby panowie w stałych, długoletnich związkach pamiętali o takich gestach 🙂 Niestety panowie rzadko czytają takie portale i nie rozumieją, że nie wystarczy raz zdobyć kobietę aby potem ona do końca życia miała przekonanie, że jest najważniejsza i kochana. Ale ja podsunę ten artykuł swojemu mężowi. Co prawda jest dobrym mężem ale tych romantycznych gestów nigdy nie jest dość 🙂

Zostaw komentarz