Miłość i związki

8 oznak, że mężczyźnie prawdopodobnie na tobie zależy

oznaki że mężczyźnie na tobie zależy

Relacje damsko-męskie bywają często niejednoznaczne, prawda jest taka, że sami komplikujemy sobie pewne sprawy. Czasem po prostu zastanawiamy się, czy drugiej stronie na nas zależy, czy tak naprawdę to tylko przygodna znajomość. Przedstawiamy 8 oznak, że mężczyźnie prawdopodobnie na tobie zależy.

Traktuje cię jak damę

W codziennym życiu liczą się drobne gesty, co ci po górnolotnych wyznaniach miłości, jeśli on nie potrafi się zachować i traktować tak, jak na to zasługujesz. Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie, stara się do niej odnosić z szacunkiem. W związku z tym otwiera jej drzwi, przepuszcza przodem etc. Taka postawa bardzo dobrze o nim świadczy, dlatego doceń ją, zamiast martwić się tym, że facet, z którym spotyka się twoja przyjaciółka, obsypuje ją kwiatami. Lepiej, aby mężczyzna był dobrze wychowany i starał się okazać zainteresowanie za pomocą drobnych gestów, niż kupował prezenty.

8 oznak, że mężczyźnie prawdopodobnie na tobie zależy. Chwali się tobą

Jeśli facetowi zależy na tobie, będzie chciał się tobą pochwalić przed znajomymi, krewnymi i przyjaciółmi. To bardzo dobry znak, ponieważ szczycimy się tym, co postrzegamy jako cenne.  Jeśli on o tobie opowiada znajomym, to znaczy, że ma wobec ciebie dobre intencje.

Dba o to, aby było ci przyjemnie

Wszystko jedno, czy chodzi o wieczorny spacer w parku, wspólne oglądanie filmów czy seks. On nie myśli tylko o sobie, ale też o tym, aby sprawić ci przyjemność. Zabrać na spacer w miejsce, które lubisz i dostarczyć mnóstwo frajdy za pomocą pieszczot oraz pocałunków.

Akceptuje cię taką, jaką jesteś

Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie, nie będzie próbował jej zmieniać wedle uznania. Nie powie jej, że powinna schudnąć, obciąć włosy, rozjaśnić pukle na blond, zrobić sobie biust u chirurga plastycznego. Jeśli facet rzuca tego rodzaju aluzje, to znaczy, że nie akceptuje cię taką, jaką jesteś. A to oznacza tylko jedno: nie jesteś jego wybranką i powinnaś go sobie jak najszybciej odpuścić.

Szybko odpowiada na wiadomości i SMS-y

To normalne, że on ma swoją pracę i nie może ci od razu odpisać na SMS-a, gdy oprowadza po firmie kontrolę. Jednak zainteresowany facet będzie starał się odpowiadać na wiadomości bez zbędnej zwłoki. Natomiast mężczyzna, któremu na tobie nie zależy, oleje temat. On nie będzie się trudził, aby odpisywać na SMS-y i oddzwaniać.

Chętnie ci pomaga

Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie, w miarę możliwości stara się jej pomagać. Chętnie ją wysłucha, gdy jest jej smutno, bo boryka się z jakimś problemem. Aby poprawić jej nastrój, zabierze ją na spacer. Jeśli wymaga tego sytuacja, zawiezie cię wieczorem do weterynarza, aby specjalista mógł sprawdzić, co niedobrego dzieje się z twoim psem.

Przedstawia cię swoim znajomym

Facet, który bierze pod uwagę scenariusz, że w przeszłości staniesz się dla niego kimś więcej, nie ma oporów, by przedstawić cię swoim znajomym. Chce bowiem, abyś ich polubiła i stała się częścią jego życia. Mężczyzna w pierwszej kolejności przedstawi cię tym znajomych, na których opinii najbardziej mu zależy.

Trzyma cię za rękę i całuje w miejscach publicznych

Mężczyzna, który postrzega kobietę jako ważną osobę w swoim życiu, nie ma najmniejszego problemu, aby chwycić ją za rękę w miejscach publicznych. Jeśli on chętnie cię obejmuje podczas spaceru lub całuje w usta, to bardzo dobry znak.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (2)

Irena

4 lata temu

Każdy facet, któremu zależy na kobiecie powinien spełniać właśnie te wszystkie wymienione normy 🙂
Kobieta powinna czuć się jak księżniczka przy swoim mężczyźnie 🙂
Ale oczywiście nie zapominajmy, że my również powinnyśmy dbać o naszych mężczyzn 🙂

Zostaw komentarz