Seks

8 oznak, że ten mężczyzna to idealny kochanek

idealny kochanek

Idealny kochanek – to określenie, które dla kobiet i mężczyzn często znaczy coś zupełnie innego. Facet uważa, że jest idealnym kochankiem, gdy ma na swoim koncie liczne podboje miłosne, duże doświadczenie seksualne, często zmienia pozycje, uprawia seks w różnych miejscach i dąży do niego już na pierwszej randce.  Kobiety patrzą na to zupełnie inaczej. Przedstawiamy 8 oznak, że ten mężczyzna to idealny kochanek.

Umie zbudować erotyczny nastrój

U kobiety seks rozpoczyna się w głowie, więc warto zawczasu zadbać o odpowiedni nastrój.  Można to zrobić na wiele sposobów. Np. wysyłając kobiecie wiadomość typu: chciałbym zobaczyć cię w jakiejś czerwonej, dopasowanej sukience. Ważne: erotyczne napięcie należy budować z wyczuciem i w kulturalny sposób.  Dla kobiety taki tekst dotyczący ubioru ma podłoże seksualne i ona z pewnością wyłapie tę subtelność.  Podczas spotkania można to zrobić, mówiąc kobiecie komplementy nt. wyglądu i namiętnie ją całując. Można też objąć ją i powędrować ręką na pośladki.

Potrafi namiętnie całować

Dla kobiet pocałunki z mężczyzną są bardzo ważne. Pierwszy wspólny pocałunek nierzadko weryfikuje znajomość z facetem. Nie chodzi tutaj wcale o wyszukaną technikę, lecz typową biologię. To ona dochodzi tutaj do głosu. Mężczyzna, który odpowiada nam nie tylko z emocjonalnego punktu widzenia, ale też z biologicznego zaczyna nas kręcić coraz bardziej. Pocałunki z nim stymulują nasze pożądanie. Natomiast facet, który podczas pocałunku biologicznie nam nie podpasował, nagle traci całą atrakcyjność. Nic tak nie rozgrzewa kobiet jak namiętne pocałunki, w związku z tym mężczyźni nie powinni nam ich żałować.

Jego dotyk sprawia ci przyjemność

Tak, ten mężczyzna musi kręcić cię tak bardzo, że zwykły dotyk w kolano czy ramię ma cię elektryzować. Gdy występuje ta ekscytacja, kobieta chce być ciągle dotykana przez mężczyznę – trzymana za rękę, przytulana i całowana w usta.  Idealny kochanek to taki, który trzymając rękę na naszym kolanie lub obejmując nas w pasie, potrafi rozbudzić w nas ogień i sprawić, że marzymy o seksie z nim.

8 oznak, że ten mężczyzna to idealny kochanek. Jest czuły

Dla kobiet podczas seksu najważniejsza jest czułość. Mężczyźni często zastanawiają się nad tym, jaką pozycję by tu wybrać, aby kobieta była zadowolona i nie stwierdziła, że są nudni, skoro robią to w misjonarskiej. Tymczasem panie nie przywiązują do tego zbytniej wagi, dopóki partner cały czas je namiętnie całuje, przytula i pieści ich piersi, uda oraz szyję. To jest dla nich tak przyjemne, że zapominają o całym świecie. Faceci często nie rozumieją, dlaczego piękna kobieta, która była zabawna i inteligentna, po pierwszym wspólnym seksie odchodzi i nie odbiera telefonów, skoro zrealizowali takie fantazyjne pozycje. A ich kolega, który ma znacznie mniejsze doświadczenie, często jest przez nią zagadywany po wspólnej nocy. Prawdopodobnie kolega zdążył wcześniej przyswoić sobie wiedzę, że dla kobiety 95% satysfakcji seksualnej to czułość – pocałunki i przytulanie, a tylko 1% to technika, pozostałe 4% to romantyczna atmosfera.  W związku z tym był czuły podczas seksu i starał się zadbać o atmosferę. W rezultacie kobieta jest nim oczarowana i uważa za idealnego kochanka. Co z tego, że na razie uprawiają seks w pozycji misjonarskiej? Ona jest dla nich dobra, bo mogą się namiętnie całować  i pieścić w trakcie. Po jakimś czasie zaczną eksperymentować, nie zapominając o czułości.

Nie robi nic wbrew twojej woli

Idealny kochanek zawsze liczy się z twoim zdaniem. Nie zmusi cię do seksu analnego czy sado maso, gdy nie masz na to ochoty. Nie będzie też naciskał na seks, gdy nie chcesz go uprawiać np. z powodu okresu. Na odmowę nie reaguje gniewem, nie staje się chłodny i niedostępny. Wręcz przeciwnie, dalej obejmuje kobietę, normalnie z nią rozmawia i żartuje. Tak zachowuje się prawdziwy mężczyzna, który ma klasę.

Wie, co to gra wstępna

To wiąże się nierozerwalnie z czułością. Gra wstępna to nie jest pojedynczy buziak w usta, który trwa pół minuty. Mężczyźni często uważają, że to plus jakieś sprośne i niezbyt kulturalne zdanie wyszeptane do ucha powinno wystarczyć i można przejść do rzeczy. Panowie powinni wystrzegać się takich haseł jak: „chcę cię zerż*ąć”, bo to studzi wszelkie pożądanie.  Chcesz powiedzieć coś podniecającego, to skomponuj swoją wypowiedź w oparciu o ten schemat: „jesteś taka piękna, pragnę cię”.  Gra wstępna to też przytulanie,  męska ręka błądząca po ciele kobiety, gdy jesteście ubrani, pocałunki, komplementy, pieszczoty piersi, ud i szyi.  Kobiety lubią być całowane, dotykane i komplementowane – wtedy stają się gotowe na wielki finał. Idealny kochanek o tym wie i nie rzuca się na kobietę, zadzierając jej spódnicę, przypierając do ściany i przechodząc do rzeczy bez jej uprzedniego rozpalenia.

Po seksie przytula cię

Większość mężczyzn ma z tym problem. Rozumiemy: zmęczenie, biologia itp., ale co stoi na przeszkodzie, by przytulić się do kobiety podczas zasypiania. Ona od razu poczuje się lepiej, jej potrzeby zostaną zaspokojone. Kobiety lubią zasypiać w męskich ramionach, bo wtedy czują się bezpieczne i szczęśliwe.

Czujesz do niego coś więcej

Tak, seks z ukochanym mężczyzną jest najlepszy na świecie. Pragniesz go, pożądasz, nie możesz przestać o nim myśleć, jego dotyk cię elektryzuje, a namiętne pocałunki niemal doprowadzają do orgazmu. Seks z ukochanym facetem jest po prostu nieziemski, on nie musi znać wyszukanych technik. Dla ciebie liczy się to, że uwielbiasz jego dotyk i pocałunki. One cię elektryzują i doprowadzają do ekstazy.  Panowie, możecie zapomnieć o wszelkich kompleksach, idąc do łóżka z ukochaną kobietą. Dla niej będziecie idealnym kochankiem, okazując jej czułość. Jesteście w tym bezkonkurencyjni i najlepsi na świecie.

Dodaj komentarz