Miłość i związki

8 oznak, że jesteś dla niej tylko kolegą

8 oznak że ona traktuje cię jak kolegę

Kobiety czasem nie wiedzą, na jak wiele mogą sobie pozwolić w relacji z facetem. Dlatego też bywają wobec niego zdystansowane i same nie wychodzą z inicjatywą, poruszają też bezpieczne tematy. Warto jednak pamiętać, że kobiety oczekują, że to on na początku relacji poprowadzi ją we właściwym kierunku.  Nie zawsze jej dystans oznacza brak zainteresowania relacją damsko-męską. Przedstawiamy  jednak 8 oznak, że jesteś dla niej tylko kolegą.

Nie chce, abyś jej dotykał

To tak naprawdę najprostszy sposób na weryfikację jej intencji. Obejmij ją w pasie, złap za rękę, jeśli zacznie protestować i wyrażać niechęć wobec twojego dotyku, to jesteś dla niej tylko kolegą. Jeśli natomiast ona reaguje pozytywnie na twój dotyk, możesz spróbować ją pocałować i jeśli to się uda, to masz już pewność, że widzi w tobie mężczyznę, nie kolegę.  W każdej chwili możesz sprawdzić jej intencje, po prostu ją dotykając.

Jest zmieszana, gdy mówisz komplementy

Jeśli ona reaguje na komplementy zmieszaniem lub mówi, abyś tego nie robił, to znaczy, że nie chce, abyś traktował ją jako kobietę, tylko jak koleżankę. Gdy kobieta jest zainteresowana mężczyzną, to bardzo cieszy się z jego miłych słów, zobaczysz wtedy błysk w jej oczach i poczujesz jej entuzjazm.

Każe ci przestać, gdy wysyłasz wiadomości z podtekstem

Napisz jej jakąś kulturalną, ale lekko pikantną wiadomość. Jej reakcja wiele ci powie. Jeśli odpowie w podobnym tonie i podciągnie temat, to znaczy, że jest tobą zainteresowana jako facetem. Jeśli natomiast od razu cię zgasi, to nie jest zainteresowana niczym więcej poza koleżeństwem.

Wkurza się, gdy wysyłasz jej swoje selfie

Kobieta, która chce się tylko kumplować, nie lubi wysyłania selfie, bo uważa, że w ten sposób ją podrywasz, a ona pragnie się kolegować. To nie jest ten kierunek, na jakim jej zależy.  Jeśli ona się wkurza o selfie, to znaczy, że chce pozostać na koleżeńskiej stopie kontaktu. Jeśli natomiast napisze ci coś miłego, to widzi w tobie faceta.

Nie chce zgodzić się na spotkanie u ciebie sam na sam

Raz może jej nie pasować, ale jeśli to się regularnie powtarza, to wiedz, że nie chce spotykać się u ciebie sam na sam, bo sprawy mogą jej się wymknąć spod kontroli. Tymczasem ona chce pozostać tylko twoją koleżanką, a nie kochanką.

Nie chce iść z tobą na imprezę do twoich znajomych

Jeśli ci tego odmawia, to robi to dlatego, że takie wyjścia jej się kojarzą z zachowaniem pary, a nie kumpli. Kobiety są pod tym względem konsekwentne. Jeśli przekraczasz ich granicę, to stawiają wyraźny opór. Jeśli chętnie przystaje na propozycję pójścia do twoich znajomych, to dobry znak.

Nie chce pojechać z tobą na weekend sam na sam

Bo boi się, że będziesz dążył do seksu. Wyjazd przeniesie waszą znajomość na wyższy level. Jeśli kobieta zgadza się na wspólny weekend, to daje ci wyraźne zielone światło i nadzieję na coś więcej.

Nie chce iść z tobą na kolację

Bo kolacja także jest czymś romantycznym, co przystoi parze, ale już nie kolegom, nawet tym dobrym. Tak naprawdę to pokazuje jej intencje. Na początku lepiej pójść na spacer, ale jeśli po dłuższej znajomości ona wciąż odmawia ci wspólnej kolacji, to chce uniknąć romantycznej atmosfery.

Dodaj komentarz