Seks

8 kobiecych sztuczek, które zrobią wrażenie na facecie

kobiece sztuczki

Choć mogłoby się wydawać, że mężczyźnie w ogóle nie przestają myśleć o seksie, nie jest to prawdą. Absorbują też ich inne rzeczy. Czasem to właśnie panie muszą podjąć kroki mające na celu rozbudzenie męskiego pożądania. Przedstawiamy 8 kobiecych sztuczek, które zrobią wrażenie na facecie.

Gorące powitanie

To świetne rozwiązanie, gdy mieszkacie już razem lub spędzacie razem weekend. Gdy on wyjdzie do sklepu, ty przygotuj się na jego powrót. Załóż na siebie seksowny gorset kupiony z myślą o waszej wspólnej nocy. Możesz też zaszaleć z koronkową bielizną i narzucić na siebie peniuar. Do tego szpilki, rozpuszczone włosy i zmysłowy make-up. Tak przygotowana otwórz mu drzwi, gdy wróci z zakupów. Efekt wow gwarantowany. Mężczyźni lubią seksowne niespodzianki.

Zaciskanie mięśni Kegla

Ćwicz mięśnie Kegla, zaciskaj je podczas oglądania telewizji,  czytania książki czy jazdy autobusem.  Taki trening na pewno przyda ci się podczas kolejnych upojnych nocy. Zaciskając mięśnie Kegla, gdy on jest w środku, intensyfikujesz waszą wspólną przyjemność.

Pochwal jego zalety

Faceci często skarżą się na brak komplementów ze strony kobiet.  Możesz pochwalić jego gorący, południowy temperament, owłosioną klatę czy umięśnione, owłosione nogi.  Komplement może też dotyczyć namiętnych i długich pocałunków. Tego, jak zmysłowo przejeżdża ręką po twoim udzie lub z zaangażowaniem całuje piersi.

Opowiedz mu o swojej erotycznej fantazji

Powiedz mu, co zawsze chciałaś zrobić w łóżku. Może zawsze marzyłaś o seksie typu slow, ale nie chciałaś wyjść na świrniętą romantyczkę, która naczytała się romansów. Niektóre kobiety lubią bardzo delikatny dotyk. Gdy mężczyzna powoli przesuwa opuszkami palców po ich całym ciele, a następnie całuje szyję, dekolt, powoli je rozbiera i całuje piersi, brzuch, błądzi rękami po udzie, a dopiero potem przechodzi do punktu kulminacyjnego. Inne kobiety marzą o seksie na kuchennym stole, masażu erotycznym lub o seksie w wannie.

8 kobiecych sztuczek, które zrobią wrażenie na facecie. Bądź otwarta

Nie zamykaj się na nowe doświadczenia, lecz eksperymentuj ze swoim partnerem. Możecie spróbować nowej pozycji, nowych pieszczot, masażu erotycznego lub zmienić scenerię lub porę erotycznych igraszek. Nie musisz zgadzać się na wszystko. Nie lubisz seksu analnego lub ten zwyczajnie cię brzydzi lub powoduje dyskomfort, to otwarcie o tym powiedz. Nie musisz przełamywać wszystkich swoich granic i zgadzać się na bicie. Są jednak rzeczy, które warto wypróbować. Co szkodzi ci przebrać się za pielęgniarkę, zrobić striptiz przed partnerem, założyć wybraną przez niego bieliznę, kochać się pod prysznicem lub wypróbować pozycję na jeźdźca? To nie boli, ani nie jest niebezpieczne.

Nie bój się dominować

Kobieta czasem ma ochotę być stroną dominującą, musi mieć na to ochotę, ta na ogół pojawia się podczas dni płodnych. Nie bój się być na górze. Jeśli nie trafiłaś na zagorzałego tradycjonalistę, to mężczyzna z pewnością ucieszy się, że chcesz trochę podominować.

Kontakt skóra-skóra

Obie płcie kręci kontakt nagiej skóry z nagą skórą, dlatego podczas erotycznych igraszek warto przytulić się do faceta całym ciałem. Po możecie położyć się razem, wtuleni w siebie. To fantastycznie działa na samopoczucie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Niestety, kobietom po seksie chce się często sikać, trzeba wówczas wyskoczyć do toalety, a jeśli nie jesteście sami na mieszkaniu, to też się ubrać.

Wydawaj z siebie dźwięki

Kobiety nie chcą wyjść na wyuzdane lub puszczalskie, dlatego często powstrzymują się przed wydawaniem dźwięków. Nie musisz od razu wrzeszczeć na całe mieszkanie, wystarczy jednak, że powiesz facetowi, że jest ci z nim dobrze.  To go utwierdzi w przekonaniu, że potrafi sprawić ci przyjemność.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz