Seks

8 drobiazgów, na jakie zwraca uwagę kobieta, zanim zdecyduje się na seks

8 drobiazgów, na jakie zwraca uwagę kobieta, zanim zdecyduje się na seks

Zastanawiasz się, co sprawia, że kobieta czasem ma wielki apetyt na seks z tobą, a kiedy indziej nawet nie pozwala się rozebrać? Czasem o wyniku twoich starań decydują rzeczy, na jakie w ogóle nie zwracasz uwagi. Przedstawiamy 8 drobiazgów, na jakie zwraca uwagę kobieta, zanim zdecyduje się na seks.

Czy jesteś dla niej dobry

Chodzi o to, czy potrafisz być dla niej miły, czuły, czy służysz jej pomocą, radą, czy od razu odpisujesz na wiadomości, czy mówisz komplementy. Jeśli nie potrafisz być dżentelmenem, przepuścić jej przodem, otworzyć jej drzwi, nie chcesz jej pomóc ani doradzić, bo przecież się na tym nie znasz, to ona dochodzi do wniosku, że nie warto iść z tobą do łóżka. O seksie możesz też zapomnieć, jeśli ignorujesz jej wiadomości, nie mówisz komplementów, tylko złośliwie komentujesz jej wygląd czy umiejętności. Kobiety chętnie idą do łóżka z facetem, o którym dobrze myślą.

Czy jesteś czuły

Brak czułości działa jak seksualny wyłącznik. Ona nie chce czuć się jak prostytutka, która robi swoje, czyli pomaga ci zaspokoić  popęd seksualny, a po wszystkim ani przed nie otrzymuje ani grama czułości. Jeśli chcesz seksu, naucz się jej okazywać zainteresowanie poprzez przytulenie, objęcie, złapanie za rękę, pocałunek. Kobiety potrafią do takich rzeczy przywiązywać ogromną wagę.

Czy nie jesteś pijany

Co to za przyjemność uprawiać seks z pijanym facetem, który może zasnąć, nie nałożyć prawidłowo prezerwatywy, zwymiotować lub zrobić nam krzywdę przez brak wyczucia? Kobiety nie znoszą iść do łóżka z pijanym mężczyzną. Kieliszek wina okej, ale nie cała butelka. Możesz się troszkę rozluźnić, ale nie upijaj się, bo ona nie będzie chciała z tobą uprawiać seksu.

Twój zapach

Nie chodzi o to, że jak się troszkę spocisz z nerwów, to od razu jesteś spalony. Po prostu kobieta ogólnie ocenia, kiedy ostatnio się myłeś. Przed randką warto wchodzić pod prysznic, umyć się, użyć dezodorantu. Wówczas nawet jak spocisz się z nerwów, będziesz pachniał atrakcyjnie.

Twój wygląd

Nie możesz chodzić w brudnych, niewypranych ciuchach. Załóż coś czystego. Kobiety też mają swoje fetysze, spróbuj odkryć, co ją podnieca. Może lubi podziwiać męską owłosioną klatę lub męskie owłosione nogi. Załóż wtedy krótkie spodenki i bluzkę, spod której wyjdzie parę włosków.

Wygląd sypialni

Nie może być brudna, pościel zalana i śmierdząca, pod łóżkiem nie powinny leżeć puste butelki po piwie. Rozumiemy, że twoje ciuchy są rzucone na fotel, ale lepiąca się, śmierdząca pościel odbiera ochotę na seks.

Czy macie spokój

Jeśli co chwilę ktoś do was wlatuje, nie możecie zamknąć się na klucz, ona z pewnością nie zaryzykuje, że ktoś odwiedzi was podczas seksu. Jeśli chcesz oddać się erotycznym igraszkom, zadbaj o warunki, powiedz lokatorom, aby wam nie przeszkadzali, zamknij drzwi etc.

Czy jesteś babiarzem

Jeśli jesteś, co chwilę oglądasz się za inną kobietą, piszesz z jakąś nowo poznaną laską, ona czuje się zagrożona. Ma wrażenie, że jest jedną z wielu i nie musisz się domyślać, że nie doprowadzisz do żadnych erotycznych igraszek. Warto pomyśleć nad zmianą swojego postępowania.

Dodaj komentarz