Miłość i związki

7 zachowań, które świadczą o tym, że facet cię wykorzystuje

wykorzystuje cię

Nie ma ludzi idealnych. Każdy z nas ma na głowie mnóstwo spraw, ale gdy w życiu pojawia się miłość, wiele zmienia. Prawdziwe uczucie sprawia, że trochę inaczej zaczynamy patrzeć na życie. W przypadku braku szczerych uczuć, możemy przekonać się, że nie mamy co liczyć na miłość. Dlatego dziś przedstawiamy 7 zachowań, które świadczą o tym, że facet cię wykorzystuje.

Nigdy nie potrafi wysłuchać twoich problemów

Facet, któremu na tobie zależy będzie interesował się twoim życiem, wszystkimi jego aspektami, a nie tylko tymi pozytywnymi. Jeśli mężczyzna nie potrafi wysłuchać twoich problemów, w jaki sposób masz mu zaufać i na nim polegać? Egoistyczne podejście do życia nigdy nie sprawdza się w związku, gdzie potrzeba wsparcia i zainteresowania. Ciągłe mówienie faceta tylko o sobie i swoich kłopotach nie stawia cię w najlepszej pozycji tego związku. Być może on potrzebuje cię tylko wtedy, kiedy ma taki kaprys, a nie chce budować nic trwałego.

Wciąż powtarza, że chce się z tobą przespać

Seks jest ważny w związku, ale chwileczkę, skoro tego związku jeszcze nie ma, a ty nie czujesz się gotowa na kolejny krok, nie musisz się na nic godzić. Prawdziwy facet nie ma prawa naciskać cię na to, byś poszła z nim do łóżka. Ty jest tak samo ważna w tej relacji i nie powinnaś się czuć tak, jakbyś była wykorzystywana, pod żadnym względem.

Za każdy razem obwinia ciebie

Zupa była za słona? Spóźniliście się na przyjecie do znajomych? Ale to zawsze twoja wina, bo jak mogłoby być inaczej. To jedne z najgorszych zachowań, które świadczą o braku jakiegokolwiek głębszego uczucia. A ty będziesz czuła się w takiej relacji cały czas beznadziejnie. Facet obwinia cię o wszelkie zło tego świata? Zwróć na to uwagę i zastanów się, czy chcesz to ciągnąć.

Prowokuje kłótnie

Mężczyźni potrafią zachowywać się bezczelnie i niekulturalnie. Gdy skupisz się na tym, że facet często sam prowokuje kłótnie, tylko szuka pretekstu, by powiedzieć ci kilka niemiłych słów, czy o takim związku marzyłaś? Z pewnością nie, dlatego pamiętaj, by nigdy nie pozwolić na to, by facet czy ktokolwiek inny odreagowywał na tobie swoje frustracje.

Okłamuje cię

Kłamstwo ma krótkie nogi. Szybko wyjdzie na jaw. Facet może cię oszukiwać, jeśli to robi, jest tego w pełni świadomy, to sygnał, że cię wykorzystuje. Może ma kogoś innego, a ty jesteś tylko jedną z jego zabawek. Miłości nie buduje się na kłamstwie, więc nie daj się tak oszukiwać.

Potrafi być czarujący, jeśli czegoś od ciebie chce

Facet chwali cię i prawi komplementy tylko wtedy, kiedy udało ci się załatwić coś, co było dla niego ważne? A może zamienia się w czarusia, gdy ma jakąś sprawę do ciebie, a poza tym nawet nie masz co liczyć na objaw zainteresowania? To sygnał alarmowy. On cię tylko wykorzystuje, a ty wierząc w prawdziwą miłość masz nadzieje na bajkowe życie.facet

Udaje, że nie wie, o co chodzi

Zgrywa niewiniątko i reaguje na twoje podejrzenia w stosunku co do jego zachowania, jakby nie wiedział o co chodzi. W szczerej relacji facet będzie zapewniał cię, że wszystko między wami jest jak w najlepszym porządku i nie masz się o co martwić. Zastanów się więc dobrze, czy chcesz, by pomiędzy wami były tajemnice i problemy, zamiatane pod dywan.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz