Miłość i związki

7 sygnałów, że wpadłaś mu w oko

jak rozpoznać że wpadłaś mu w oko

Mężczyźni to wzrokowcy, więc dość łatwo można poznać, czy jesteś w jego typie.  Panów bardzo często zdradzają proste gesty, których nie kontrolują. Przedstawiamy 7 sygnałów, że wpadłaś mu w oko.

 

Stoi zawsze blisko ciebie

Mężczyzna, któremu wpadłaś w oko, będzie starał się zawsze być blisko ciebie. Na spacerze będzie dotrzymywał ci kroku, na imprezie  siedział obok ciebie tak, aby móc cię przypadkowo musnąć. Mężczyźni, którzy znajdują się pod wpływem uroku kobiety, dążą do tego, aby znaleźć się jak najbliżej jej.

Znajduje wymówki, by cię dotknąć

Mężczyzna, któremu się podobasz, będzie chciał „przypadkowo” cię dotykać. W tym celu muśnie cię w ramię, gdy będzie chciał zwrócić twoją uwagę, będziesz szedł tak blisko ciebie, żeby zahaczyć o ciebie ramieniem lub biodrami. Złapie cię za rękę, żeby zobaczyć, jaki pierścionek nosisz. Wszystko to preteksty, które pozwalają mu bezkarnie cię dotykać.

Poprawia włosy przy tobie i wypina klatę

To są oczywiste sygnały męskich zalotów. Facet pragnie wyglądać jak najkorzystniej, ponieważ chce ci się podobać. Dlatego wypina klatę, aby zaprezentować, że jest silnym mężczyzną, przy którym będziesz mogła poczuć się bezpiecznie.  Często będzie też poprawiał przy tobie włosy, aby wyglądać dobrze.

Rozmawiając z tobą, unosi brwi

Robi to mimowolnie. To naturalna reakcja kobiet i mężczyzn, gdy spotykamy na swojej drodze coś interesującego. Krótko mówiąc, jeśli druga strona nam się podoba, podnosimy brwi i patrzymy na nią szeroko otwartymi oczami.

7 sygnałów, że wpadłaś mu w oko. On uważnie ci się przygląda

Idziecie gdzieś razem? Masz wrażenie, że on cały czas wodzi za tobą wzrokiem i patrzy na ciebie nawet wtedy, gdy oddalasz się w kierunku damskiej toalety. Często zauważasz, że on przygląda się tobie, gdy ty tego nie widzisz? Ewidentnie wpadłaś mu w oko 😉

Jego tors i stopy zawsze są skierowane w twoją stronę

Mowa ciała mówi wprost: w towarzystwie zwracamy się w kierunku tej osoby, która najbardziej nas interesuje. Nawet jeśli on patrzy na swoją przyjaciółkę, a swoje stopy kieruje do ciebie, to znaczy, że to ty jesteś dla niego najważniejsza w tym gronie.

Jego źrenice powiększają się na twój widok

To odruch, którego w ogóle nie kontrolujemy. W towarzystwie kobiety, która wpadła mężczyźnie w oko, on zawsze będzie miał rozszerzone źrenice. Nie bez powodu mówi się, że spojrzenia mówią wszystko i oczy nigdy nie kłamią.

Komentarze (3)

pati25

2 lata temu

Te elementy są oznakami tego,że kobieta wpadła facetowi w oko.I że jest on zainteresowany.Jednak mężczyźni są różni i nie wszyscy w ten sposób okazują swoje zainteresowanie..

    Irena

    2 lata temu

    Pewnie, że tak. Niektórzy pokazują swoje uczucia od razu, a inni starają się to ukrywać ponieważ nie są pewni naszych uczuć i boją się odtrącenia.
    Mój mężczyzna od razu praktycznie przyznał się do tego, że wpadłam mu w oko 🙂

Irena

2 lata temu

Ja dodam jeszcze od siebie:
Zawsze się uśmiecha na mój widok 🙂
Z daleka nie widać źrenic, ale uśmiech da się zauważyć od razu 🙂

Zostaw komentarz