Miłość i związki

7 sygnałów, że facet potrzebuje od ciebie więcej uczucia podczas seksu

idealny kochanek

Nie tylko kobiety traktują seks jako zacieśnianie więzi z partnerem. Dla mężczyzn   okazywanie emocji podczas seksu też jest równie ważne. Czasem im jednak  tego brakuje. Przedstawiamy 7 sygnałów, że facet potrzebuje od ciebie więcej uczucia podczas seksu.

 

Gdy coś wam nie wychodzi, on stwierdza optymistycznie: następnym razem się uda

Mężczyzna, który nie skupia się na efekcie końcowym, czyli braku sukcesu, a na tym, żeby tobie było przyjemnie i abyś nie przejmowała się tym, że nie wyszło, to prawdziwy skarb. Widać, że bardziej skupia się na emocjach, które was łączą, a nie na tym, aby zaliczyć wszystkie bazy i móc pochwalić się 100-procentową skutecznością we wdrażaniu erotycznych innowacji.

7 sygnałów, że facet potrzebuje od ciebie więcej uczucia podczas seksu. Szanuje twoje preferencje

On w ogóle nie zmusza cię do niczego w sypialni? Nigdy nie robi tego, czego nie lubisz? To bardzo dobry znak. Niewielu mężczyzn szanuje kobiece preferencje. Nawet w wieloletnich związkach zdarza się, że jego musi być na wierzchu. Na pewno powinnaś odwdzięczyć się tym samym. Jeśli on czegoś nie lubi, to nie zmuszaj go do tego. Uszanuj jego odmienne zdanie i nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe, zatem do niczego go nie zmuszaj. Może on na razie nie zgłaszał żadnych sprzeciwów, ale gdy te się pojawią, wystrzegaj się pieszczot, które jemu nie sprawiają frajdy.

Dba o twoją przyjemność

On w ogóle nie ma w sobie nic z egoisty. Dba także o twoją przyjemność i chce, żebyś była naprawdę zadowolona z seksu. Nie chce, żebyś udawała, ale rzeczywiście czuła się przy nim spełniona i usatysfakcjonowana.

Po wszystkim przytula cię mocno

Niewielu mężczyzn jest skłonnych przytulić kobietę po seksie. Większość jednak woli odwrócić się plecami i pójść spać. Tymczasem zdarzają się wyjątki warte uwagi. Niektórzy faceci potrafią zdobyć się na coś więcej i po prostu przytulić kobietę po seksie. Takich mężczyzn warto się trzymać.

On dba o nastrój

Zanim zacznie ściągać z ciebie ubrania, dba o odpowiedni nastrój. Rozmawia z tobą, ogląda film, je kolację i mocno cię przytula. Pamiętaj, że na takie dobre traktowanie nie wszystkie kobiety mogą liczyć, niektórzy faceci są naprawdę beznadziejni i od razu dążą do seksu, a dokładniej do penetracji, pomijając odpowiednią atmosferę i grę wstępną.  Takiego barbarzyńcy ci nie życzymy.

Przytula się do twojego nagiego ciała

Zamiast zmierzać do jak najszybszej penetracji, on woli przystanąć na chwilę i mocno przytulić się do twojego nagiego ciała. Gdy tak robi, zapamiętaj sobie to wydarzenie. Naprawdę niewielu mężczyzn stać na taki gest. Ciężko im powstrzymać pożądanie i skupić się na czułości oraz delikatności.

Mówi ci komplementy

Pożądanie rozbudzają też komplementy, zwłaszcza kobiety potrzebują ich, aby poczuć się dobrze i wprawić się w erotyczny nastrój. Jeśli on powiedział ci coś miłego, zrewanżuj się tym samym. Komplementy naprawdę nie bolą ani nie gryzą. W końcu on musi coś w sobie mieć, skoro chcesz z nim uprawiać seks.

Dodaj komentarz