Miłość i związki

7 sygnałów, że ona cię nie zdradzi

co chroni przed zdradą

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie tolerują zdrady. Nic dziwnego, że wiele par to właśnie jej najbardziej się boi.  Panowie nie chcą zostać rogaczami, nie wyobrażają sobie, że ich uczucia miałyby zostać podeptane. Na szczęście po zachowaniu drugiej strony da się rozpoznać, czy z jej strony grozi nam niewierność. Przedstawiamy 7 sygnałów, że ona cię nie zdradzi.

Ma sporo przyjaciółek

Zastanawiasz się, co mają jej przyjaciółki wspólnego z waszą relacją? Okazuje się, że całkiem sporo. Kobieta, która ma dobre i bliskie relacje z przyjaciółkami, musi być osobą wierną, godną zaufania i taką, na której zawsze można liczyć. Skoro one jej powierzają swoje sekrety, to znaczy, że ich nie zdradza. Skoro mają bliską relację, to znaczy, że takie związki z innymi ludźmi ceni sobie w sposób szczególny. Osoby skłonne do zdrady z reguły mają problem z tworzeniem głębszych i wartościowych relacji z drugim człowiekiem. Nie otaczają się prawdziwymi przyjaciółmi, tylko luźnymi znajomymi.

Wiesz, że rzadko się zakochuje

Jeśli długo odchorowywała rozstanie ze swoim eks, to znaczy, że jest osobą mało kochliwą, ale stałą w swoich uczuciach. To dobrze wróży waszej relacji. Generalnie kobiety, które wolno przekonują się do mężczyzn, zdradzają najrzadziej. Ona nie pójdzie do łóżka z kimś dlatego, że jest przystojny albo chce się pocieszyć. Ona musi najpierw dobrze poznać faceta, zaufać mu i zakochać się. Jeśli ona zakochuje się z trudem, to znaczy, że nieprędko zapomni o tobie.  Jej uczucie jest naprawdę wartościowe, a ty jesteś prawdziwym szczęściarzem, że padło akurat na ciebie.

7 sygnałów, że ona cię nie zdradzi. Nie jest typem flirciary          

Czy ona ciągle flirtuje, rzuca dwuznaczne aluzje? Czy raczej jest komunikatywna i zachowuje się dość normalnie?  Jeśli nie jest typem flirciary, to prawdopodobnie niezbyt często bawi się w takie gierki,  a więc ryzyko zdrady jest dużo mniejsze.

Nie poszła z tobą do łóżka na pierwszej randce

Nie było jej spieszno do seksu z tobą, najpierw chciała cię bliżej poznać, porozmawiać, pośmiać się, pójść do parku, na piwo. To bardzo dobry znak. Kobiety o tym typie osobowości  rzadko zdradzają. One po prostu muszą być pewne, że to właściwy i wartościowy facet, zanim mu zaufają i pójdą z nim do łóżka.  Kiedyś pewnie złościłeś się, że musiałeś czekać, teraz wiesz, że to jej zaleta.

Ceni sobie czułość i rozmowę

Kobiety, które cenią sobie czułość, przytulanie, pocałunki, trzymanie za rękę i rozmowę z facetem, nie są zbyt skłonne do zdrady. W ich hierarchii potrzeb najważniejsza jest bliskość emocjonalna. Bez niej nie wchodzą w bliskość fizyczną.

Widzisz zachwyt w jej oczach

Jeśli ona podziwia cię za to, co umiesz zrobić, traktuje jako eksperta w pewnych sprawach i widzisz zachwyt w jej oczach, to znak, że jesteś dla niej kimś wyjątkowym. A tego jedynego, gdy już się go z trudem znajdzie, nie zdradza się.

Lubi uprawiać z tobą seks

Kobieta nie będzie szukała przygód poza waszą relacją, jeśli lubi uprawiać z tobą seks. Spokojnie, jej satysfakcja z życia erotycznego nie ma nic wspólnego z wielkością twojego penisa,  znajomością wyszukanych technik etc. To często wyraz tego, czy czuje się przez ciebie pożądana, czy potrafisz być namiętny i wiesz, jak jej dotykać.

Dodaj komentarz