Miłość i związki

7 rzeczy, których być może nie wiecie o facetach

facetach

Myślimy, że tak dobrze ich znamy, ale faceci tak naprawdę skrywają wiele tajemnic. I mimo wielkich chęci zrozumienia ich świata, nie zawsze nam się to udaje, dlatego przychodzimy z pomocą! Odkrywamy 7 rzeczy, których być może nie wiecie o facetach. Jesteście gotowe?

Myślami wciąć są przy Tobie

Wyobrażasz sobie, że facet o tobie zapomniał, że już mu nie zależy, ponieważ nie dzwoni co pięć minut. Mężczyźni nie mają takiej potrzeby, przynajmniej większość z nich. Jak się okazuje, facet myśli o swojej kobiecie znacznie częściej, niż jej się wydaje. Nie musi jej jednak tego mówić czy okazywać. Wystarczy, że jest w jego życiu. Nawet jeśli dwoje zakochanych dzielą kilometry, może łączyć ich piękne uczucie.

Lubią erotyczne podteksty

Prowokująca kobieta? Jeśli robi to z klasą, jak najbardziej podoba się facetom. Kobieta wychodząca z inicjatywą, potrafiąca przyciągnąć do siebie faceta, jest dla niego bardzo atrakcyjna. Nie będzie mógł się jej oprzeć. Faceci to lubią i nawet się do tego przyznają.

Kłamią o byłych partnerkach

Dla wielu osób będących w związkach, ważną kwestią jest liczba poprzednich partnerów. Zwykle przychodzi moment, kiedy pada pytanie na temat byłych kochanek. Faceci często kłamią na ten temat. Albo zaniżają ich liczbę, lub wręcz zawyżają, by pokazać się kobiecie jako doświadczony w tej materii mężczyzna.

Rozpiera ich duma o kobiecie

Atrakcyjna kobieta – każda wybranka serca będzie taka dla swojego faceta. Może podobać się także innym mężczyznom, na co uwagę z pewnością zwróci facet. Lubi bowiem, gdy inni zazdroszczą mu, że ma tak fantastyczną i piękną partnerkę. To zawsze łaskocze męskie ego i sprawia, że rozpiera go duma.

Chętnie nauczą kobiety…

Nie mamy na myśli matematyki, chociaż do tego trzeba dwojga. Facet uwielbia, gdy jego kobieta nie próbowała wielu rzeczy w łóżku i chętnie zrobi to właśnie z nim. Wtedy czują się jak nauczyciel, który może pokazać jej tego, czego jeszcze nigdy nie doświadczyła.

Udają, że nie są dżentelmenami

Facet chętnie pokaże, że jest męski i silny. Będzie wypierał się dżentelmeńskiego zachowania, by jeszcze bardziej udowodnić, że jest samcem alfa. Ale wystarczy błaha sytuacja, by przekonać się, że jednak ma w sobie coś z kulturalnego mężczyzny, który jest gotów pobiec za ukochaną. Przytrzyma drzwi, przepuści w tłumie i odda swoją bluzę, byś przypadkiem nie zmarzła. I rzecz jasna, dalej będzie stał przy swoim. A niby prawdziwi dżentelmeni już dawno wyginęli…

Wytrzymują wiele, by zaimponować kobiecie

mężczyznaDany facet nie musi słuchać popu czy uwielbiać sztuki. Jednak darząc uczuciem kobietę, na której ewidentnie mu zależy, zrobi wszystko, by sprawić jej przyjemność. Pójdzie z nią na koncert czy wystawę w galerii sztuki. Chcąc jej zaimponować, jest zdolny do takich poświęceń. I jak tu nie kochać tych naszych mężczyzn! W końcu tyle z nami wytrzymują i robią dla nas rzeczy, o których pewnie nigdy by nie pomyśleli!

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

pati25

6 lat temu

Są to rzeczy,o których nie wszystkie kobiety wiedzą,że tacy są mężczyźni.Starają się to przed kobietami ukrywać.Nie zawsze z dobrym skutkiem

dulcynea

6 lat temu

Mam dwóch panów w domu , więc mam wrażenie że sporo o nich wiem .
A wszystkiego nie sposób wiedzieć o innych , nawet o sobie nie wiem wszystkiego ” tyle wiemy o sobie , ile nas sprawdzono „.
A faceci , wbrew pozorów, są bardzo pomocni 🙂

Mindi

6 lat temu

Napewno nie wiem wszystkiego o facetach. Ale sprawdziłam tym artykułem, że wiem dużo 🙂 Pod takim kamuflażami nie ukryją przede mną panowie swojej prawdziwej natury.

Zostaw komentarz