Miłość i związki

7 rzeczy, które świadczą o tym, że już go nie interesujesz

już go nie interesujesz

Kobiety wyczuwają, kiedy w ich relacji z partnerem zaczyna dziać się coś niepokojącego. Nie ma znaczenia czy to świeży związek czy ten wieloletni. By ułatwić ocenę sytuacji przedstawiamy 7 rzeczy, które świadczą o tym, że już go nie interesujesz.

Spędza czas ze znajomymi, zamiast z Tobą

Facet nie ma dla Ciebie czasu? Wciąż powtarza, że jest zapracowany, a tym samym spotyka się z kolegami? Dla nich znajduje jakoś czas. Zwyczajnie unika kontaktu z Tobą. Woli iść na piwo, niż spotkać się z dziewczyną. To niepokojące, jeśli powtarza się nagminnie. Wy nie możecie się spotkać, tęsknisz a on świetnie się bawi w towarzystwie znajomych.

Częściej rozmawiasz z nim w sieci niż na żywo

Rozmawiacie na Facebooku? Coraz rzadziej, a on niekiedy w ogóle nie odpowiada na twoje wiadomości? Gdy częściej spotykacie się w sieci niż w realu, trudno nazwać taką relację prawdziwym związkiem. W związku potrzeba bliskości, więc obydwie strony powinny do tego dążyć. Kiedy jest inaczej, najwyższy czas zastanowić się, czy nie marnujesz cennego czasu na taką znajomość.

Wszystko inne jest ważniejsze niż Ty

Wiadomo, że kobieta pragnie czuć się w związku ważną dla faceta osobą. Kiedy facet przestaje być zainteresowany, zajmuje się innymi rzeczami. Wówczas wszystko będzie dla niego priorytetowe – praca, kumple, zdrowie, tylko nie kobieta. Przykre, ale prawdziwe, więc warto zwrócić na to uwagę.

Nie odwzajemnia czułości

Całujesz faceta, a on kompletnie nic sobie z tego nie robi? Nie obejmuje Cię, a pocałunek na powitanie jest raczej z obowiązku niż z przyjemności? Dawniej pewnie nie mógł się od Ciebie odkleić, a teraz jest zimny jak lód. Pewnie jego serce też, więc uciekaj czym prędzej z tej krainy lodu.

O ważnych wydarzeniach w jego rodzinie dowiadujesz się od znajomych

Koleżanka informuje Cię, że siostra twojego chłopaka wychodzi za mąż? Jego brat ma w najbliższy weekend urodziny, a ty nic o tym nie wiedziałaś… Facet nie mówi Ci o ważnych wydarzeniach w jego rodzinie, bo nie uważa, że jesteś jej częścią. Nie zależy mu na tym, byś była na nich obecna, najlepiej jakbyś zniknęła z jego życia.

Przestał u Ciebie nocować

facetDawniej spędzaliście ze sobą każdą wolną chwilę, każdy weekend. Od jakiegoś czasu facet przestał u Ciebie nocować. Już nie przytula Cię podczas snu. Zasypiacie oddzielnie, zupełnie tak, jakby między wam powstał jakiś mur. Kochający facet nie będzie się tak zachowywał.

Unika rozmów z Tobą

Nie dzwoni, nie pisze, a gdy się widzicie, jakoś nie jest zainteresowany rozmową, szczególnie z twoją osobą. Dostrzegasz to, bo z panią w kawiarni rozmawia swobodnie, podobnie jak ze sprzedawcą w sklepie. Tylko ty czujesz się jakoś odepchnięta, niezauważona. Najwidoczniej facet już stracił zainteresowanie. Jeśli tak, to nie jest Ciebie wart.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz