co podnieca nas w mężczyznach

Nie tylko mężczyźni mają rozbudowane potrzeby seksualne i odczuwają przyjemne podniecenie w ciągu dnia. Kobiety, które trafiły na wyjątkowych facetów, równie często rozpala pożądanie. Przedstawiamy 7 rzeczy, które podniecają nas w mężczyznach.

Co rozpala pożądanie? Zarost

Choć istnieją panie, które preferują gładkich facetów, to jednak natura tak nas ukształtowała, że fascynują nas te cechy fizyczne, których same nie posiadamy. Zatem męski zarost jest niezwykle podniecający. Widząc go, od razu zakładamy, że mężczyzna ma wyższe stężenie testosteronu. Poza tym nie mamy żadnych wątpliwości, że trafił nam się prawdziwy facet. W mężczyznach z zarostem jest coś podniecającego i atawistycznego, co sprawia, że chcemy poczuć na sobie ich dotyk. Tak samo działa męskie owłosienie na rękach, nogach, klacie itp.

REKLAMA

7 rzeczy, które podniecają nas w mężczyznach. Figlarne spojrzenie

Mężczyzna, który ma rozbawione, roześmiane oczy wydaje się szczery i wiarygodny. Poza tym kobiety preferują zabawnych, pozytywnie nastawionych do życia facetów, którzy zarażą ich pogodą ducha. Figlarne spojrzenie sprawia, że po pierwsze czujemy się atrakcyjne dla mężczyzny, a nic tak nie stymuluje kobiecego pożądania, jak świadomość, że on też nas pragnie. Poza tym seks z mężczyzną, który posiada poczucie humoru, to bardzo atrakcyjna perspektywa. Ten, kto potrafi się bawić w życiu codziennym, potrafi także zaskoczyć nas czymś przyjemnym w łóżku. Z takim facetem z pewnością nie będziemy mogły narzekać na nudę.

Co rozpala kobiety? Delikatny dotyk

Kobiety raczej nie lubią, gdy mężczyzna bezceremonialnie łapie je za pośladki na ulicy, ale jego delikatny dotyk rozpala wyobraźnię. Gdy on muska nas po szyi, subtelnie obejmuje za plecy lub nieco mocniej za talię, zastanawiamy się, co byśmy czuły, gdyby w sypialni dotknął nas nieco mocniej. Nasza wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach, a my odczuwamy zmysłową przyjemność. Delikatne muskanie szyi – czy to za pomocą palców czy pocałunków pozostawia w nas niedosyt i sprawia, że nabieramy ochoty na seks. Jednocześnie stymuluje włókna nerwowe i wysyła do części mózgu odpowiedzialnej za odczuwanie przyjemności prosty komunikat – jest mi dobrze, niech on nie przestaje mnie dotykać.

Co działa na kobiety? Świadomość, że jemu też zależy

Gdy mężczyzna za pomocą gestów lub słów daje nam znać, że jesteśmy dla niego kimś ważnym i wyjątkowym, w jego obecności zaczynamy odczuwać narastające podniecenie. Dosłownie uginają się pod nami nogi. Świadomość, że jemu zależy na nas, a nie tylko na dopisaniu nas do listy zaliczonych panienek, jest niezwykle sexy. Udzielająca się nam atmosfera wyjątkowości sprawia, że stajemy się bardziej otwarte i chcemy kochać się z facetem tu i teraz. Aby jednak wszystko zadziałało zgodnie z planem, gesty mężczyzny i jego wyznania muszą być szczere. Kobiety mają swój radar, który działa, gdy facet kłamie tylko po to, aby szybciej zaciągnąć je do łóżka.

Co sprawia, że kobiety odczuwają ochotę na seks? Czułość

Czułość stanowi pierwszy krok do intymności. Jeśli mężczyzna nas namiętnie całuje, ewentualnie daje buziaka w policzek (takie drobne gesty też zaliczamy na jego korzyść, w końcu świadczą o szczerym uczuciu), obejmuje w talii czy w plecach, trzyma za rękę sprawia, że na jego dotyk zaczynamy reagować podnieceniem. W pewnym momencie same pocałunki przestają nam wystarczać, odczuwamy niedosyt i mamy ochotę zaciągnąć go do sypialni. Niestety, mężczyźni często nie przykładają odpowiedniej wagi do czułości, przez co nie czujemy się wystarczająco rozgrzane, aby iść z nimi do łóżka.

Romantyzm

Nie chodzi nam o to, aby mężczyzna wbiegał do stawu pośrodku miasta i zbierał dla nas lilie wodne. Takie rzeczy sprawdzają się tylko w filmach. Dobrze jednak, aby umiał okazać romantyzm na miarę swoich możliwości. Czasem wystarczy, że zabierze nas w ładne miejsce lub wieczorem wyjdzie z nami na spacer. Może też powiedzieć nam jakiś szczery komplement lub pocałować pośrodku malowniczej uliczki. Każdy facet jest inny, ale żaden nie przypomina bohatera komedii romantycznych. Spróbuj zatem skupić się na jego zachowaniu. Jak się dobrze przyjrzysz, to być może dostrzeżesz romantyczne gesty, które sporo go kosztowały, ale nie były tak spektakularne jak w filmach. Jego dokonania oceniaj, biorąc pod uwagę jego rzeczywiste możliwości.

Co podnieca kobiety? Zapach męskich perfum

W męskich perfumach jest coś wyjątkowego. Potwierdzi to niemal każda kobieta. Świeżość wymieszana z dzikością, która otula i podnieca. Coś niezwykle sensualnego i erotycznego. Nic dziwnego, że panie często lubią w perfumeriach udać się na dział męski i zapoznać z tamtejszymi kompozycjami. Im męskie perfumy mniej kojarzą się z kobiecymi, tym mocniej oddziałują na nasze zmysły.

Magdalena Kukurowska

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ