Miłość i związki

7 powodów, dla których kobieta nie odzywa się do faceta

dlaczego ona nie pisze

Zastanawiasz się, dlaczego ona nagle zamilkła. Nie dzwoni, nie pisze, nie interesuje się tobą? Powodów może być wiele, ale my postanowiliśmy zebrać te najczęściej spotykane. Niektóre z nich wydadzą się znajome, inne cię zaskoczą. Przedstawiamy 7 powodów, dla których kobieta nie odzywa się do faceta.

Czeka, aż on to zrobi

Kobiety często czekają, aż facet się odezwie. Wychodzą z bardzo prostego założenia. Skoro jej ojciec zabiegał o mamę, to czemu ona ma w tej relacji robić za faceta? To też sprawdzian dla mężczyzny. Nie odzywa się, nie zależy mu i trzeba zająć się kimś innym.  W naszej kulturze wciąż oczekuje się, że to facet napisze pierwszy.

Uważa, że on się na nią o coś złości

Wydaje jej się, że podczas ostatniego spotkania był dla niej nie do końca miły, bo ma do niej o coś pretensje. Nie wie, o co chodzi, a że z faceta nie wyciągniesz tego rodzaju informacji nawet z pomocą wołów, ona odpuszcza temat. Jeśli jest zły, to albo zamilknie na wieki, albo kiedyś się odkorkuje i napisze.

Nie wie, czy może mu zawracać głowę

On ciągle jest zajęty, przynajmniej na takiego pozuje. Jak nie praca, to studia lub jeszcze coś innego. Skoro on jest taki zajęty, to niech odezwie się sam, gdy będzie miał wolną chwilę. Trudno odmówić kobiecej logice słuszności. Jeśli mamy wydzwaniać podczas służbowego spotkania i przeszkadzać, to lepiej założyć, że on zadzwoni do nas, jak będzie miał wolne.

Uważa, że on ma jej już dość

On nie zachowuje się zbyt entuzjastycznie, gdy ona pisze lub dzwoni. Ostatnio na żywo też panowała bardzo ciężka atmosfera. Kobieta dochodzi do wniosku, że on ma jej już serdecznie dość. Znudziła mu się i nie wie, jak ją spławić. Jego brak zainteresowania sprawia, że ona odpuszcza sobie kontakt z nim. Przecież  nie będzie mu się narzucała.

Jest przekonana, że ją oleje

On już tak wiele razy ją olewał, że ona już nawet daruje sobie marnowanie energii na pisanie i dzwonienie do niego. Koniec robienia z siebie wariatki. Nie chce gadać, nikt go nie będzie do tego zmuszał. My kobiety też miłujemy wolność i nie lubimy być osaczane, więc nie czynimy drugiemu tego, co nam niemiłe.

Jest na niego zła

Kobieta może też milczeć, bo mężczyzna czymś ją wkurzył. Nie odebrał telefonu, nie odpisał na wiadomość, nie przytulił po seksie. W ogóle powodów jest mnóstwo, ale sprowadzają się do wspólnego mianownika – złości, że nie zostało się potraktowaną we właściwy sposób.

Jest zajęta czymś lub kimś innym

Ma sporo pracy na głowie, jest zakręcona na punkcie swojego hobby, jej przyjaciółka ma problemy i to ona jest teraz absolutnym numerem jeden.   Czasem kobieta jest naprawdę zajęta i nie ma czasu, aby napisać do faceta.

Dodaj komentarz