Miłość i związki

7 powodów, dla których facet cię nie dotyka

jak dotykać kobietę

Zachodzisz w głowę, dlaczego ten przystojniak chętnie z tobą rozmawia, chodzi na spacery, ale nawet nie próbuje cię dotknąć? To dylematy coraz większego grona kobiet. Niestety, współcześni mężczyźni coraz bardziej boją się wykonać krok naprzód. Przedstawiamy 7 powodów, dla których facet cię nie dotyka.

Nie jesteś w jego typie

Cóż, być może bardzo cię polubił, bo masz super charakter, ale zupełnie nie odpowiadasz mi wizualnie. Np. jesteś brunetką, a on preferuje blondynki.  To nie znaczy, że tobie brakuje wdzięku i urody, po prostu każdy z nas ma swój typ. Sama masz słabość do brunetów, więc nie interesują cię blondyni i szatyni. To nic dziwnego.  Mężczyźni kierują się dosłownie tymi samymi kryteriami. Nie eskalują dotyku w przypadku kobiet, które nie są w ich typie.

Jest religijny

On może cię nie dotykać, gdyż uważa, że jego zachowanie rozbudzi w tobie pożądanie, a jego wzbudzanie to już grzech.  Niektórzy faceci są bardzo religijni i tak oryginalni, że unikają nawet pocałunków z języczkiem, gdyż te są zbyt erotyczne. Cóż, jeśli tobie taki facet nie odpowiada, to go sobie odpuść, bo będziesz się męczyła w takiej relacji.

Boi się, że cię urazi

Często mężczyzna widzi w kobiecie prawdziwy cud świata. Docenia jej urodę, styl, inteligencję, pewność siebie i pogodne usposobienie. Od razu zakłada, że chciałby z nią stworzyć coś głębszego. Boi się, że taka porządna kobieta wkurzy się, gdy on za szybko ją dotknie i w rezultacie zwleka całymi miesiącami, a ona zaczyna traktować go jak kolegę. Panowie, jest różnica między obmacywaniem a objęciem w pasie, chwyceniem za rękę czy pocałunkiem w usta.  Nawet porządne kobiety lubią być dotykane. Nie lubią natomiast chamstwa i ręki faceta w swoich majtkach na pierwszym spotkaniu.

Boi się, że dostanie po zębach

Cóż,  mężczyźni często nie mają wyczucia, zachowują się jak słoń w składzie porcelany. Zamiast zacząć od subtelnych gestów, chwycenia za rękę, przytulenia, objęcia w pasie, pocałunku w usta, to od razu łapią kobietę za pośladki i mówią jej sprośne komplementy.  Za takie zachowanie można dostać z liścia.  Ale nie za kulturalne chwycenie za rękę, objęcie w pasie.

Nie wie, jak zabrać się do rzeczy

Cóż, mężczyźni często naprawdę nie wiedzą, jak zabrać się do rzeczy. Nie mają zielonego pojęcia, od czego zacząć, by nie oberwać.  Poza tym on nie wie, czy to już ten moment, by złapać ją za rękę, czy to już pora na pierwszy pocałunek? Na ogół takie oryginalne podejście do życia przejawiają romantycy. To wartościowi faceci, ale często potrzebują impulsu, aby zadziałać.

Jest gejem

Cóż, może dla ciebie to randki, a dla niego wyjścia z psiapsiółą, o których wcześniej informuje swojego przystojnego partnera. Jeśli facet unika eskalowania dotyku, to istnieje ryzyko, że jest odmiennej orientacji seksualnej i z tej mąki chleba nie będzie.

Dodaj komentarz