7 oznak, że ona uwielbia seks z tobą i zawsze dajesz jej spełnienie

0
25
doskonały kochanek

Zastanawiasz się, czy było jej z tobą dobrze w łóżku. Boisz się, że nie stanąłeś na wysokości zadania i wręcz zniechęciłeś się do dalszych erotycznych igraszek. Spokojnie to, że ona nie wrzeszczała, nie drapała itp., nie oznacza, że było jej z tobą źle. Przedstawiamy 7 oznak, że ona uwielbia seks z tobą i zawsze dajesz jej spełnienie. Jeśli zauważyłeś wszystkie lub 5-6 z nich, możesz być pewny. Dla niej jesteś świetnym kochankiem. Dobrze się z tobą bawi i ma ochotę na więcej.

Po pierwszej wspólnej nocy była druga

Jeśli po pierwszej wspólnej nocy, po której nie byłeś pewny, jak wypadłeś, nadeszła pora na drugą, to znaczy, że naprawdę było dobrze. Kobiety nie są głupie. Jak coś je boli, odpycha, nie daje satysfakcji, to tego unikają. Gdybyś był beznadziejnym kochankiem, a ona wciąż by ciebie kochała, to i tak nie chciałaby seksu, wolałaby, żebyś poprzestał na przytulaniu i całusach.  Zatem jeśli ona poszła z tobą do łóżka po raz drugi, to znaczy, że jej się podobało. Nie zrobiła tego z litości ani po to, by poprawić tobie humor.

Została u ciebie na noc

Gdyby za pierwszym razem było super, a za drugim coś poszło nie tak, to ona nie zostałaby u ciebie na noc. Znalazłaby jakąkolwiek wymówkę, zamówiła taksówkę i wróciła do ciebie, żebyś przypadkiem nie chciał tego powtórzyć w środku nocy. Pamiętaj, że gdy kobieta po wszystkim chce z tobą zostać do rana, to znaczy, że się sprawdziłeś w roli kochanka.

Pozwala się dotykać, jeszcze nigdy cię nie odtrąciła

Gdybyś był słaby w te klocki, nudny, nieudolny etc., ona tłumiłaby twoje erotyczne zapędy już w zarodku. Kobiety, gdy nie mają ochoty na seks, bo coś nie gra, nie pozwalają się za bardzo dotykać. Wiedzą bowiem, jak to działa u mężczyzn. Zaczyna się od przytulania, a kończy na rozbieraniu.  Jeśli nigdy cię nie odtrąciła, gdy ją dotykałeś, to znaczy, że naprawdę lubi uprawiać z tobą seks i ma nadzieję, że do tego będziesz dążył. Ona pragnie cię równie mocno jak ty jej.

Sama ściąga z ciebie koszulkę

Kobiety nie garną się do spodni, bo to za dużo zabawy z paskiem, zamknięciem, ale gdy mają ochotę na seks z tobą i naprawdę uwielbiają się z tobą kochać, to same będą zdejmowały z ciebie koszulkę. Dla wielu z nich męska klata to najseksowniejsza część ciała zaraz po twarzy. Jeśli ona cię rozbiera, to jednoznaczny znak, że chce z tobą uprawiać seks, a chce to robić, bo jest jej z tobą bardzo przyjemnie.

Lubi cię całować w trakcie i obejmować cię za szyję

Wiesz, kiedy kobieta tak się zachowuje? Gdy wie, że naprawdę będzie jej z tobą miło. Niesamowicie ją podniecasz i dobrze wspomina ostatnią wspólną noc. Całuje cię w ramiona, szyję, kark, bo ją kręcisz i wyzwalasz w niej pozytywne emocje. Chwyta cię za ramiona, szyję, bo czuje się przy tobie bezpiecznie i wie, że z tobą będzie jej nieziemsko. Takie zachowanie to dla kobiety swego rodzaju postawa otwarta, która ma miejsce wtedy, gdy uwielbia się z tobą kochać. Gdybyś był kiepski, to chciałaby, żebyś jak najszybciej zrobił swoje na dole i nie zawracałaby sobie głowy pocałunkami w szyję, kark etc.

Jest otwarta na różne pozycje, w tym na pieska

Pozycja na pieska jest uwielbiana przez kobiety, ale jest pewne zastrzeżenie. Po pierwsze, mężczyzna musi budzić nasze zaufanie. Inaczej nie oddałybyśmy mu kontroli,  bo może boleć lub dążyć do seksu analnego. Po drugie, musi radzić sobie dobrze w innych pozycjach, bo jeśli jest brutalny, to przy pozycji na pieska będzie bolało jak diabli, bo penetracja jest naprawdę głęboka.  Jeśli ona chce z tobą eksperymentować, to jest jej z tobą dobrze.

Lubi się do ciebie przytulić po choć na chwilę

Kobiety lubią się przytulać. Nawet jeśli będzie chciała spać wygodnie, to chociaż na chwilę się do ciebie przytuli. Jeśli kładzie ci pod ręką głowę, a na torsie rękę, to znaczy, że jest jej z tobą super. Sprawdziłeś się jako facet i przy tobie czuje się bezpiecznie. Gdyby coś poszło nie tak, nie przytuliłaby się nawet na chwilę.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ